طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی
لوگو ودیانا
تیم تحریریه ودیانا
8 ماه پیش
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این ایام که همه در صدد استفاده از اینترنت و گوشیهای موبایل خود هستند تا خدمات خود را در این مارکتینگ بزرگ ارائه دهند، پزشکان عزیز هم میتوانند با طراحی سایت پزشکی خود ازاین غافله عقب نمانند و با یک وب سایت  عالی میتوانند خود وتجربه و شناسنامه کاری خود را به همه ی مردم که در اینترنت بدنبال یافتن پاسخ های خود هستند ارائه دهند.

مزایای طراحی سایت پزشکی

در این زمانه اکثریت مردم بجای اینکه به مطب پزشکان مراجعه کنند و ویزیت بشوند، اول در گوگل درمورد بیماری و مشکل خود سرچ میکنند، تا پاسخ و اطلاعات مربوطه را بدست بیاورند.
اینگونه میتوانند بهترین پزشک و متخصص وفوق تخصص که توسط دیگران معرفی کرده اند بیابند، تا سریعتر به مشکل آنها رسیدگی شود.
برای همین است که پزشکان محترم با طراحی وب سایت پزشکان میتوانند بیشتر دیگران بشناسانند واین سایت برای هر پزشک لازم و ضروری است.

خدمات قابل ارائه در وبسایت پزشکی

پزشکان میتوانند خدمات خود اعم از موارد زیر را از طریق وبسایت ارائه دهند.
خدمات آنلاین به بیماران خود داشته باشند.
بیماران امکان رزو وقت ملاقات با پزشک بدون مراجعه به مطب دریافت کنند، و در زمان و تاریخ کوتاهی به خدمات مورد نظردسترسی داشته باشند.
در وب سایت پزشکان می توانند مقالات و وبلاگ های علمی خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دهند و باعث جذب بیماران بیشتری شوند.
آنها میتوانند تخصص و وبیوگرافی و رزومه خود را بیشتر در معرض دید مخاطبین قرار دهند، تا بیماران راحتتر بین پزشکان دیگر مقایسه کنند و انتخاب کنند.
پزشکان اگر از طراحی سایت پزشک عالی برخودار باشند و از اصول و قواعد سئو و بهینه سازی وبسایت استفاده کرده باشند. میتوانند در سرچ گوگل رتبه بالایی قرار بگیرند.
همچنین میتوانند نمونه کار و تصاویر و نظرات بیماران قبلی را در بخش گالری سایت خود به نمایش بزارند.
آنها میتوانند امکان ثبت کاربران را در سایت داشته باشند، تا بیمارانی که به آنها مراجعه کرده اند تاریخچه حضور خود را ببینند.
در طراحی وب امکان پرداخت آنلاین وجود دارد، تا بیماران به راحتی بتوانند زمانی که وقت خود راتعیین می کنند هزینه را پرداخت کنند، اینگونه هم خیال بیمار از اینکه حتما در آن روز و زمان به کار او رسیدگی می شود، و هم پزشک اطمینان حاصل می کنند که بیمار خود را دارد و زمانش تلف نمیشود.
پزشکان در وب به راحتی می توانند سوالات خود را از بیماران بپرسند، تا هنگام مراجعه آنها به مطب بتوانند بهترین درمان را برای آنها در نظر بگیرند، و از اثرات سوئ مراجعه حضوری بکاهند.
بیماران در وب سایت می توانند مشاوره غیر حضوری دریافت کنند و توسط پزشک مورد نظر خود ویزیت شوند.
در طراحی سایت پزشکان تمام نکات امنیتی رعایت می شود، تا هیچ گونه اطلاعاتی از بیماران درز نکند و به دست هکرها نیفتد.
پزشکان میتوانند با داشتن وب سایت اختصاصی خود اپیکیشن مخصوص موبایل خود را طراحی کنند و مشتریان با پرداخت کمترین هزینه از خدمات پزشکان استفاده کنند و حتی میتوانند به شبکه های اجتماعی اتصال پیدا کنند وبازاریابی بهتری برای خود داشته باشند.
طراحی وب سایت خود بخش نظرات داشته باشن که در آنجا بیماران و مراجعین بتوانند نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.موضوع: طراحی وبسایت

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

ارسال دیدگاه

لوگو ودیانا

تیم تحریریه ودیانا

تیم تحریریه ودیانا، متشکل از جمعی از محتوا نویسان وب است، ما تلاش خود را میکنیم تا مقالاتی برای افزایش دانش شما درباره وب تولید کنیم.


شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید


بدون دیدگاه

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

933-318-9053
sale[at]vediana[dot]com

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.