طراحی اپلیکیشن موبایل - ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل - ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل یک روش خوب برای ارتباط بهتر با مشتری است. با توجه به اینکه استفاده از تلفن همراه خیلی مرسوم و بخشی از زندگی روزمره مردم شده است، با ساخت اپلیکیشن به‌طور مستمر در دسترس مشتری خود خواهید بود و با افزایش تعامل با مشتری، افزایش فروش را برای کسب‌وکار خود رقم خواهید زد.

درخواست مشاوره رایگان آموزش‌های ما را ببینید
ارائه ارزش و امتیاز بیشتر به مشتریان

ارائه ارزش و امتیاز بیشتر به مشتریان

با در نظر گرفتن امتیاز برای کاربران اپلیکیشن خود، به دستاوردهای خوبی خواهید رسید. هرچه مشتریان با تجارت و کالای شما تعامل بیشتری داشته باشند، امتیاز بیشتری را جمع می‌کنند که می‌توانند هنگام خرید محصول از این امتیازها استفاده کنند. این امتیازها برای کاربر انگیزه‌ای می‌شود تا بیشتر از شما خرید کند. حال اگر به‌جای پنل کاربری در سایت، در اپلیکیشن بخش برای مشاهده این امتیازها در نظر گرفته شود، کاربر برای دریافت امتیاز بیشتر و استفاده از آن‌ها برای خرید در آینده، راغب‌تر خواهد شد.
افزایش اعتماد و تقویت برند

افزایش اعتماد و تقویت برند

یکی از مهم‌ترین مواردی که یک برنامه موبایل به کاربران ارائه می‌دهد، آگاهی و ارتباط با نام تجاری شما است. بااستفاده از این آگاهی و تعامل منظم با بازار هدف خود، اعتمادسازی خود را تقویت می‌کنید. هرچه مخاطبان بیشتر به شما اعتماد کنند، احتمال هدایت به سمت خرید و تعهد به برند شما بیشتر خواهد شد. با استفاده از طراحی اپلیکیشن موبایل، به‌جای اینکه مستقیما به کاربر بگوئید که این محصول را بخر، دلایل اینکه چرا باید به برند شما اعتماد کنند را توضیح می‌دهید. به‌طور حتم، مرحله بعد از اعتمادسازی، خرید محصول و خدمات شما خواهد بود.
ارتباط بهتر با مشتری

ارتباط بهتر با مشتری

ارتباط با مشتری فقط ارتباط چهره‌به‌چهره بین تیم فروش خندان و مشتریان نیست. در حال حاضر 2.6 میلیارد نفر دارای تلفن همراه هوشمند هستند. پس امروز تغییردهنده واقعی بازی در ارتباط با مشتری، برنامه‌های موبایل است. چرا؟ در وهله اول برنامه شما فقط یک انسان نیست و در معرض احساسات مثبت و منفی نخواهد بود. در وهله دوم، باحضور پررنگ تلفن همراه، همیشه چهره یکسانی به مشتری ارائه می‌دهید. در حقیقت، اکثریت قریب به اتفاق بازاریاب‌های حوزه دیجتیال مارکتینگ، اپلیکیشن‌ را وسیله‌ای برای بهبود ارتباط با مشتری می‌دانند.
افزایش سودآوری

افزایش سودآوری

وقتی رضایت مشتری افزایش می‌یابد، فروش نیز معمولاً افزایش می‌یابد. طبق نظرسنجی‌ها 70 درصد از اقدام به خریدها، تحت تأثیر احساس مشتریان قرار می‌گیرند. منظور احساس اهمیت داده‌شدن به مشتری است. هرچه افراد علاقه و رضایت بیشتری از محصول و خدمات شما کسب کنند، تقاضای مصرف‌کننده بیشتر خواهد شد. چنانچه ساخت اپلیکیشن به‌درستی و بارعایت اصول و استاندارهای جهانی انجام شود. تعامل با مشتری و جلب رضایت او راحت‌تر انجام می‌شود. درنهایت ترکیب همه این موارد کنار هم منجر به افزایش فروش شما خواهد شد.
اپلیکیشن چیست؟

اپلیکیشن چیست؟

نرم‌افزاری است که برای دستگاه‌هایی مثل تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی می‌شود. به این نرم‌افزارها به‌اختصار App یا اپلیکیشن هم گفته می‌شود. بسیاری از بیزنس‌های کوچک و بزرگ به‌منظور ارائه خدمات بهتر و جذب مشتری بیشتر، بخشی از تمرکز خود را روی اپلیکیشن گذاشته‌اند. مشتری با استفاده از اپلیکیشن مستقیما دستوری (مثلا پیدا کردن رستوران‌های اطراف خودش) را در گوشی هوشمند خود اجرا می‌کند. این ابتکار عمل باعث ایجاد حس خوب در مشتری می‌شود که تاثیر مثبتی روی بیزنس شما خواهد گذاشت.
اپلیکیشن موبایل در هر سازمان و شرکتی متناسب با نوع کسب‌وکار طراحی می‌شود. یک فروشگاه اینترنتی باهدف عرضه محصولات و تخفیفات دوره‌ای و یک اپلیکیشن موبایلی بانک باهدف انجام کارها به‌صورت اینترنتی و کاهش مراجعه حضوری مشتری اقدام به فعالیت می‌کند.
اما در نهایت تمامی اپ‌ها یک هدف، یعنی ارتباط با مشتری را دارند. که این ارتباط هدفمند با مشتری، باعث افزایش بازدید، افزایش مشتری ثابت و افزایش فروش و ارائه خدمات خواهد شد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

چرا طراحی اپلیکیشن موبایل؟

کافی ست نگاهی به اطرافیان خود بیاندازید تا متوجه اهمیت ساخت اپلیکیشن شوید. دوست، همکار، خانواده و یا حتی خود شما در طول روز چقدر از تلفن همراه استفاده می‌کنید؟ چقدر برای رفع نیازهای روزانه خود از گرفتن تاکسی آنلاین گرفته تا سفارش آنلاین غذا و مایحتاج روزانه خود از موبایل استفاده می‌کنید؟
استفاده از فضای مجازی به‌قدری راحت شده است که هر کسی با کم‌ترین دانش و تجربه درباره استفاده از سایت و موبایل و فضای مجازی به‌راحتی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کرده و اقدام به‌خرید آنلاین و یا هرکاری دیگری بکند.
تمامی این موارد دلیلی شده است تا صاحبان کسب‌وکارها به سمت فضای مجازی و طراحی اپلیکیشن روی بیاورند چرا که حضور بیزنس آن‌ها در چنین محیط پرطرفداری مسلما باعث رونق کسب‌وکارشان خواهد شد. هرچه بیشتر در دسترسی کاربر باشید، جذب مشتری و فروش بیشتری را خواهید داشت.
اگر بخواهیم به یک نتیجه کلی برسیم باید گفت که طراحی اپلیکیشن موبایل، راهی برای رسیدن سریع‌تر به اهداف تجاری است. چرا که باعث می‌شود کاربران زیادی با محصول و خدمات شما آشنا شوند.

مزایای ساخت اپلیکیشن

مزایای ساخت اپلیکیشن

دلایل متعددی وجود دارد که بتوانید با استفاده از آن استراتژی طراحی اپلیکیشن تلفن همراه را برای تشویق به تعامل و رضایت بیشتر مشتری در نظر بگیرید. در ادامه به چند مورد اشاره کرده‌ایم:

 • اطلاع‌رسانی به مشتریان در رابطه با محصولات و پیشنهادهای جدید
 • پیشی‌گرفتن از رقبا
 • دسترسی پیداکردن به آمار و اطلاعات دقیق و به‌روز از میزان تعامل مشتری با شما، از خرید گرفته تا بازدید بخش‌های مختلف اپ

که اگر این اطلاعات را به‌درستی ساختاردهی و آنالیز کنید، به تحیل‌های دقیقی درباره نحوه تعامل کاربر با اپلیکیشن دست خواهید یافت. این گزارش‌ها از متوسط زمانی که کاربر برای بررسی اپلیکیشن شما می‌گذراند تا مبلغ دریافتی برای هر محصول متغیر است. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، داده‌های مکان است. امروزه برنامه‌ها بیش از هر زمان دیگری، اطلاعات مکان کاربران را در اختیار سازندگان خود قرار داده اند. مثلا کاربر ثبت سفارش کرده و آدرس خود را وارد می‌کند. با این آدرس به‌راحتی به موقعیت کاربر پی خواهید برد. با این اطلاعات می توانید بفهمید که مردم چه زمان و کجا بیشتر محصولات شما را خریداری می‌کنند یا کدام مناطق بیشتر به تجارت شما علاقه‌مند هستند.

مراحل طراحی اپلیکیشن در ودیانا

اولین قدم طرح و ایده شما است. باید خصوصیات اصلی و منحصربه‌فردی که باعث تمایز شما از رقیب‌هایتان می‌شود را بنویسید.

 • چه مزیتی نسبت به دیگران دارید که باعث جذب کاربر به سمت شما می‌شود؟
 • چه خدمات خاصی قرار است ارائه دهید؟
 • محصولات و خدمات چطور به دست کاربر می‌رسد؟
 • فرایند خرید و ثبت‌نام به چه صورت است؟
 • کاربران شما کدام گروه هستند؟
 • آیا کابران شما می‌توانند با ایمیل ثبت‌نام کنند یا باید فرایند ثبت‌نام با موبایل پیاده‌سازی شود؟

بهتر است تمامی جزئیات طرح خود را ابتدای کار بنویسید و راجع به آن‌ها خیلی دقیق فکر و تحقیق کنید.

بعد از اینکه تمامی این موارد را جمع کردید، باید طرح خود را ترسیم کنید تا یک طراح اپلیکیشن آن‌را برنامه نویسی کند. اگر انجام این کار برای شما مقدور نبود، شرکت‌های زیادی هستند که در این حوزه خبره هستند. تجربه ما در ودیانا به ما کمک می‌کند تا خیلی سریع طرح شما را به همراه جزئیات و فیچرهای موردنیازتان ترسیم کنیم. همچنین می‌توانید جلسه مشاوره‌ای را به صورت رایگان با کارشناس فنی ودیانا داشته باشد تا طرح شما آنالیز و غربال شود و پروپزال به بهترین شکل ممکن تدوین شود.

باتوجه به اینکه ظاهر اپلیکیشن اولین چیزی است که کاربر با آن روبرو می‌شود، این مرحله خیلی مهم است. کارشناسان ui/ux اقدام به طراحی ظاهر برنامه می‌کنند. وظیفه ما در این مرحله این است که با استفاده از دانش روز طراحی و استاندارها و المان‌های مناسب، ظاهر برنامه را طبق سلیقه شما و البته المان‌های ui/ux و متناسب با برند تجاری شما طراحی کنیم. مرحله‌به‌مرحله طراحی طبق تایید شما پیش خواهد رفت و اگر بخشی نیاز به اصلاح داشته باشد، حتما انجام خواهد شد.

در این مرحله ظاهر اپلیکیشن کدنویسی می‌شود. طبق طرح تایید شده، تمامی المان‌ها و بخش‌های مختلف پیاده‌سازی می‌شوند. بعد از اینکه بخش front-end برنامه طراحی شد، تست تجربه کاربری گرفته می‌شود. مخاطب شما باید به راحتی با تمام بخش‌ها ارتباط برقرار کرده و تمامی المان‌ها در دسترس او باشد.
تجربه کاربری امروزه خیلی بیشتر از گذشته در بیزنس‌ها تاثیرگذار است.طوری که نادیده‌گرفتن یا از قلم افتادن یک دکمه ممکن است باعث از دست‌دادن کاربر برای همیشه شود.

حال نوبت به برنامه‌نویسی back-end اپلیکیشن است. تمام بخش‌ها شامل دکمه‌ها، منوها، لینک‌ها، محاسبه‌های قیمت‌ها و ... همگی برنامه نویسی شده و داینامیک می‌شوند. بعد از اتمام کار عملکرد تمامی بخش‌ها تست گرفته می‌شود. همه محاسبات باید به درستی انجام شود. یک اکانت به صورت تست در اپلیکیشن ثبت می‌شود و ریزبه‌ریز عملیات بررسی می‌شود. در اولین مرحله یعنی ثبت‌نام، ذخیره‌شدن درست و کامل اطلاعات کاربر در دیتابیس بررسی می‌شود. این اطلاعات برای بیزنس شما نقش مهم و اساسی را ایفا می‌کنند و در آینده استفاده‌های بی‌نظیری برای بازاریابی خواهند داشت.
در ادامه خرید تستی انجام خواهد شد و روند رسیدن کاربر به مرحله خرید را بررسی می‌کنیم. کاربر شما باید به‌راحتی به این مرحله برسد.

سرعت بالا

همانطور که سرعت در بحث سایت خیلی مهم است، در اپ‌ها هم حائز اهمیت است. اپ هم مانند سایت نیاز به بهینه سازی دارد که یکی از موارد بهینه سازی، کدهای بهینه است. مبنای برنامه‌نویسی در ودیانا برنامه‌نویسی تمیز و سبک است که باعث افزایش سرعت برنامه خواهد شد و کاربر راحت می‌تواند برنامه را مشاهده کرده و از محصولات و خدمات شما استفاده کند.

گزارش فروش

اطلاعات زیادی در دیتابیس ذخیره می‌شود. امکان استفاده از این اطلاعات کمک بزرگی به فرایند بازاریابی و افزایش فروش خواهد کرد. اطلاعاتی از جمله گزارش فروش‌ها به‌صورت هفتگی، ماهانه و سالانه در دیتابیس قابل دسترسی هستند. ما این دسترسی‌ها را برای شما در پنل ادمین هم می‌گذاریم تا آنالیز دقیقی روی مدل کسب‌وکار و پلن بازاریابی خود داشته باشید و بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارید.

امکان تعیین هزینه پست

چنانچه قصد ساخت اپلیکیشن موبایل برای فروشگاه داشته باشید، یکی از نکات مهم دسترسی به قیمت‌های پستی خواهد بود. اگر برای اعمال تغییرات در اپ به شرکت یا شخص وابسته باشید، ممکن است دچار مشکل شوید. حداقل مشکلی که ایجاد می‌شود سوخت زمان و وقت شما است. ما در اپ بخشی را طراحی می‌کنیم تا این قیمت‌ها را تعیین کنید.
انواع طراحی اپلیکیشن موبایل

انواع طراحی اپلیکیشن موبایل

دو مدل طراح اپلیکیشن داریم. آفلاین و آنلاین

در مدل آفلاین، کاربر برای مشاهده اپ نیازی به اینترنت ندارد. می‌تواند تمام بخش‌ها را بدون نیاز به آنلاین‌شدن مشاهده و بررسی کند. در مقابل برای مدل آنلاین، حتما باید از اینترنت استفاده شود.

همه ما تجربه استفاده از این دو مدل اپ را داریم. مثلا برنامه برای سفارش غذا، یک برنامه آنلاین است و حتما برای مشاهده رستوران‌های اطراف خود باید به اینترنت وصل باشید. در ادامه برای انجام عملیاتی مانند ثبت سفارش و اتصال به درگاه بانک و واریز وجه هم نیاز به اینترنت دارید. اما در مقابل برنامه‌هایی مانند دیکشنری وجود دارند که نیازی نیست شما آنلاین شوید. یک بانک اطلاعاتی جامع از لغات به همراه ترجمه در اپلیکیشن گنجانده شده است و به راحتی با وارد کردن کلمه مورد نظر، معنی آن برای شما نمایش داده می‌شود. 

هر کدام از این دو نوع اپ، مزایا و معایب خود را دارند. اگر کمی سردرگم شدید که کدام نوع برای بیزنس شما مناسب است، طی جلسه‌ای با مشاوران ودیانا، کسب‌وکار شما بررسی می‌شود و باتوجه به تجزیه و تحلیل‌های انجام شده، پیشنهاد مناسب به شما داده می‌شود.

هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل

هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

در بحث طراحی اپلیکیشن نمی‌توان از شرکت توسعه‌دهنده، انتظار تعیین قیمت مشخص داشت. هیچ لیست قیمت ثابتی برای اپلیکیشن‌ها وجود ندارد، چون این قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد. مسلما قبل از اینکه پیش‌فاکتور برای شما ارسال شود، زمان انجام پروژه باید تخمین زده شود و بعد از برآورد زمان، اقدام به برآورد هزینه کنند. در ادامه لیستی از عواملی که در هزینه‌ها دخیل هستند را ارائه کرده‌ایم:

 • ویژگی‌ها و قابلیت‌های موردنظر شما
 • سفارشی‌سازی طراحی بصری
 • پلتفرم
 • نوع اپلیکیش (آفلاین یا آنلاین)
 • زیرساخت و مدیریت برنامه
 • هزینه‌های نگهداری برنامه

تعریف محصول و خدمات

تمامی محصولات و خدمات خود را می‌توانید در اپ تعریف کنید و اقدام به فروش آن‌ها کنید. محدودیتی روی اپ شما اعمال نخواهد شد و پاسخگوی تنوع تمام محصولات و ویژگی‌های محصولات شما خواهد بود.

تعریف دسته‌بندی

یکی از مواردی که باید در طراحی اپلیکیشن موبایل رعایت شود، تجربه کاری خوب است. مشتری شما باید به راحتی به محصول و خدمات مورد نظر خود دست یابد. دسته‌بندی‌ها بهترین گزینه برای رسیدن به این هدف است. در اپی که برای شما طراحی می‌شود، محدودیتی جهت تعریف دسته‌بندی‌های خود نخواهید داشت.

استفاده از درگاه پرداخت

در اپ باتوجه به نیاز و درخواست کارفرما، امکان پرداخت آنلاین برای کاربران قرار داده می‌شود. کدهای اپلیکیشن با تمامی درگاه‌های بانکی سازگار است و از هر بانکی که اقدام به تهیه درگاه آنلاین کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد و اپلکیشن از آن پشتیبانی می‌کند.

سوالات متداول درباره طراحی اپلیکیشن

برنامه تلفن همراه نوعی نرم افزار کاربردی است که برای اجرا در تلفن همراه مانند تلفن‌های هوشمند طراحی شده است. برنامه‌های تلفن همراه غالباً خدماتی مشابه خدمات کامپیوتر در اختیار کاربران قرار می‌دهند. برنامه‌ها به طور کلی واحدهای نرم افزاری کوچک و منفرد با عملکرد محدود هستند. این استفاده از نرم‌افزار برنامه در ابتدا توسط شرکت اپل و فروشگاه App آن که هزاران برنامه برای iPhone ، iPad و iPod Touch را ارائه می‌دهد، رایج شد. برنامه‌های موبایل با اهداف مختلفی از جمله سرگرمی، ارائه خدمات سفارش آنلاین، کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع و ... تهیه و تولید می‌شوند.

قبل از عقد قرارداد و شروع کار حتما سوالات زیر را از طراح اپلیکیشن بپرسید تا با اطمینان پروژه خود را به او بسپارید.
 • آیا می‌توانم اپلیکیشن‌هایی که تا حالا طراحی کرده‌اید را ببینم؟
 • آیا می‌توانم با یکی از مشتریان شما که قبلا برای او اپلیکیشن طراحی کرده‌اید، صحبت کنم؟
 • آیا می‌توانید جزئیات خدمات توسعه خود را توضیح دهید؟ خدمات تکنولوژی شما چه چیزهایی هستند؟ چه خدماتی را در طراحی اپلیکیشن به من می‌دهید؟
 • چنانچه مشکلی برای اپلیکیشن من پیش بیاید، چطور به شما دسترسی خواهم داشت؟ چقدر طول می‌کشد تا به درخواست من پاسخ بدهید؟
 • توسعه‌دهندگان شما که روی برنامه من کار می‌کنند چقدر مهارت دارند؟
 • رویکرد شما در رابطه با تجربه کاربری و اصول طراحی در توسعه برنامه چیست؟
 • آیا شما استانداردهای کدنویسی را رعایت می‌کنید و از یک فریمورک استفاده می‌کنید؟
 • آیا برنامه من را پس از راه‌اندازی پشتیبانی خواهید کرد؟
 • آیا مدل کسب‌وکار و مشتری من را درک کرده‌اید و با توجه به این دو مورد طراحی اپلیکیشن من را پیش خواهید برد؟
 • هنگام طراحی به چه سطحی از مشارکت من احتیاج دارید؟
 • چطور مرا در جریان پیشرفت کار قرار خواهید داد؟
 • آیا می‌توانید برای سیستم عامل‌های مختلف برنامه طراحی کنید؟
 • آیا این برنامه به طور اختصاصی برای من کدنویسی می‌شود و سورس برنامه در اختیار من قرار می‌گیرد؟

دقیقاً هر آنچه که در وب سایت شما وجود دارد. به این برنامه به عنوان گسترش حضور دیجیتالی خود نگاه کنید. اگر قصد تغییر در محتوای اپلیکیشن خود دارید، این تغییرات را در سایت اعمال می‌کنید و اپلیکیشن شما به طور خودکار همگام‌سازی می‌شود. موضوعی که در این بخش مطرح می‌شود، این است که شاید شما اصلا سایت نداشته‌باشید و قصد دارید مستقیما وارد حوزه طراحی اپلیکیشن شوید. در این صورت محتوای کاملا مطابق با بیزنس شما و طبق خواسته شما پیش خواهد رود.
همه چیز دست شما است و مطابق با میل شما طراحی صورت خواهد گرفت.

روند انجام کار ارتباط مستقیمی با حوزه کاری شما دارد. اما به طور کلی حدود 3 هفته طول می‌کشد. بعضی اوقات خیلی سریع‌تر انجام می‌شود و در بعضی مواقع ممکن است چند هفته طول بکشد. متأسفانه این از کنترل ما خارج است و همانطور که گفتیم به کسب‌وکار شما مربوط می‌شود.
اگر در مراحل طراحی، مشکل و سوالی وجود داشته باشد بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت تا سریعاً برطرف شوند. البته به محض اینکه برنامه شما طراحی و فعال شود به شما اطلاع خواهیم داد اما تا آن زمان باید صبوری کرده و همراه ما باشید.
به طور خلاصه اپلیکیشن سیستم عامل IOs معمولاً 3 الی 4 هفته و اپلیکیشن سیستم عامل Android معمولاً در عرض 3 هفته طراحی می‌‌شوند.

کار ما با تحویل اپلیکیشن به شما تمام نمی‌شود. بعد از ساخت اپلیکیشن و راه‌اندازی آن، وارد فاز پشتیبانی می‌شویم. هر زمان که نیاز به راهنمایی داشتید یا بخشی از برنامه به هر دلیلی دچار مشکل فنی شد، ما در اولین فرصت آن را برطرف خواهیم کرد. در رابطه با ارتقا برنامه، فیچرهای موردنظر خود را برای ما ارسال می‌کنید و بعد از بررسی توسط تیم فنی، شما را از نتیجه آگاه خواهیم کرد. چنانچه فیچرها و تغییرات شما زیاد و تخصصی باشند. طوری که زمان زیادی برای پیاده‌سازی نیاز داشته باشند، برآورد هزینه و زمان خواهد شد.

 • تحقیق دقیق و عمیق درباره بازار هدف خود
 • تعیین پرسونا و مخاطب هدف
 • بین برنامه‌های آفلاین و یا آنلاین یکی را انتخاب کنید
 • گزینه‌هایی که قصد دارید از آن‌هاکسب درآمد کنید را بدانید
 • استراتژی بازاریابی خود را در کنار یه فرد فنی و حرفه‌ای بنویسید
 • برنامه‌ای برای تبلیغ و معرفی و بهینه سازی برنامه داشته باشید
 • منابع خود را بشناسید
 • از امنیت برنامه اطمینان حاصل کنید

خب می‌توان گفت نتیجه این تصمیم در بلندمدت و در آینده، برای شما مشخص می‌شود. مطمئنا شما نیاز به پشتیبانی طولانی‌مدت خواهید داشت و بعد از مدتی نیاز به ارتقا نرم افزار خواهید داشت. برای چنین مواردی وقتی با شرکت روبرو هستید، راحت‌تر می‌توانید اقدام کنید.
وقتی یک شرکت را ارزیابی می‌کنید، نمونه‌کارهای قبلی را بررسی کنید و از مشتری‌های قبلی میزان رضایت از شرکت را بپرسید. آیا از شرکت و رفتار پرسنل راضی بوده‌اند؟ آیا شرکت طبق تعهدات عمل کرده و در زمان مقرر، پروژه را تحویل داده است؟ آیا نرم‌افزار تحویل داده شده تمام نیازهای موردنظر مشتری و ذکر شده در قرارداد را برطرف کرده است؟

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ارتباط با ما

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

sale[at]vediana[dot]com

خیابان ستارخان، جنب پارک جوانه، ساختمان جوانه، طبقه 5

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.