طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی

امروزه کاربران زیادی از فضای مجازی برای انجام کارهای گوناگون استفاده میکنند و این موضوع اهمیت حضور و فعالیت شرکت‌های مختلف را در اینترنت به خوبی نشان میدهد. بنابراین به عنوان قدم اول باید یک وب سایت شرکتی متناسب با کسب و کار شما طراحی شود.

درخواست مشاوره آموزش‌های ما را ببینید
پنل مدیریت اختصاصی

پنل مدیریت اختصاصی

تمامی مارکت پلیس های طراحی شده توسط ودیانا دارای پنل مدیریت اختصاصی اند.

پشتیبانی همه روزه

پشتیبانی همه روزه

تیم پشتیبانی ودیانا از صفر تا صد طراحی وبسایت و استفاده از آن همراه شما است.

پشتیبانی همه روزه

رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو در تمامی سایت های طراحی شده.

پشتیبانی همه روزه

سرعت بالا

فروشگاه مارکت پلیس در عرض چند دقیقه برای کاربران لود میشود.

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی به ودیانا

ودیانا برای طراحی وب سایت‌های شرکتی شما اقدامات لازم را انجام میدهد تا بتوانید از طریق فضای اینترنت برای شرکت خود برند سازی کنید. تیم ما با تمامی معیارها و متدهای روز دنیای طراحی سایت و بهینه سازی سایت آگاهی دارد و میتواند یک سایت شرکتی مناسب را برای شما پیاده سازی کند و ضامن کسب و کار شما باشد.
قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات و خصوصیاتی که مد نظر دارید و همچنین حوزه فعالیت شما، متفاوت است.
ارتباط ما و شما پس از تحویل سایت نیز حفظ خواهد شد و تیم ودیانا خدمات پشتیبانی از سایت‌های طراحی شده خود را برای مشتریان در نظر گرفته است.

اقدامات لازم جهت شروع کار طراحی سایت شرکتی

شرکت ودیانا برای ایجاد امکانات مورد نظر شما به هنگام طراحی سایت شرکتی مراحل مختلفی را انجام میدهد و در حین انجام کار با مشتری خود در تعامل است. از جمله اقداماتی که در شروع کار، حین کار و پس از اتمام کار انجام میشود، شامل موارد زیر است:

نیاز سنجی اولیه مشتری

اقدام مهمی که پیش از شروع کار طراحی باید انجام شود، گفتگو و نیاز سنجی اولیه مشتری است. امکانات سایت شرکتی برای حوزه‎های مختلف متفاوت است. بنابراین لازم است که در ابتدا نیازهای مشتری به خوبی شناخته شود تا طرح اجرایی مناسب برای پیاده سازی آن انجام شود.

شروع کار طراحی و کد نویسی

طرح سایت با توجه به نیاز مشتری پیاده سازی میشود و بعد از تایید توسط او، کار طراحی و کد نویسی آغاز میشود. در این مرحله باید استانداردها و اصول‎های روز طراحی، کد نویسی و سئو سایت رعایت شود.

بارگذاری روی دامنه اصلی

نسخه اولیه آماده شده به مشتری تحویل داده میشود، در صورت نیاز اصلاحات لازم انجام شده و پس از آن آماده بارگذاری در دامنه اصلی میشود.

افزایش در آمد و سودآوری

طراحی صحیح یک سایت برای شرکت میتواند سودآوری بالایی را ایجاد کند زیرا فعالیت در فضای مجازی محدودیتی از نظر زمان و مکان ندارد. شما میتوانید به صورت 24 ساعت فعالیت خود را انجام دهید و به صورت همیشگی در دسترسی مشتریان باشید.

ارتباط نامحدود با کاربران

در کل ایران و یا حتی جهان میتوانید فعالیت داشته باشید و برای خود کسب در آمد کنید. برای انجام این کار میتواند از سایت چند زبانه استفاده کنید و کسب و کار خود را در کل جهان انجام داده و به صورت نامحدود با کاربران مختلف در ارتباط باشید.

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

از طریق وبسایت، هزینه‌های تبلیغاتی به صورت چشمگیری کاهش پیدا میکند زیرا دیگر نیازی به چاپ بروشور و سایر روشهای این چنینی ندارید. شما برای تبلیغات ابزاری در اختیار دارید که مانند یک کاتالوگ چاپی است و همچنین قابلیت به روز رسانی دارد.
اصول مهم در طراحی سایت شرکتی

اصول مهم در طراحی سایت شرکتی

یک سایت شرکتی ایده آل باید به طریقی طراحی شده باشد که تمامی امکانات و خدمات شرکت را به خوبی نشان دهد و همچنین سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد، در انواع دستگاه‌ها اعم از لپ تاپ، موبایل و ... به درستی به نمایش در آید، امکان توسعه داشته باشد و ... .

هنگام برنامه نویسی و طراحی وب سایت شرکتی باید استانداردهای خاصی رعایت شود. رعایت این استانداردها سبب میشود که یک تجربه کاربری ایده آل برای تمام کاربران ایجاد شود. در نتیجه برندینگ آنلاین شرکت شما به خوبی در ذهن کاربر می‌ماند.

نمای ظاهری سایت شرکتی

نمای ظاهری سایت شرکتی

نمای ظاهری وب سایت باید توسط گرافیست خبره طراحی شود، داشتن نمای زیبا با رنگ‌بندی مناسب از جمله مهم‌ترین فاکتورها در طراحی سایت شرکتی است که لازمه آن آشنایی با روانشناسی‎های رنگ است که طیف رنگی‌های مناسبی به کار گرفته شود.

اصول مهمی که در نمای ظاهری وبسایت باید رعایت شود این است که هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ سایت برقرار باشد. همچنین استفاده از فونت مناسب از جمله مواردی است که ظاهر سایت را زیباتر میکند.

داشتن یک سایت شرکتی در کنار فعالیت شما در دنیای حقیقی میتواند به رونق کسب و کارتان کمک فراوانی کند. در طراحی سایت شرکتی، امکانات و ویژگی‌های خاص در وب سایت پیاده سازی میشود که خدمات را به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی میکند و در نتیجه تعامل شما با مشتریان به صورت چشمگیری بالاتر میرود و در واقع نوعی بازاریابی اینترنتی محسوب میشود.

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

طراحی واکنش‌گرا و یا ریسپانسیو سایت شرکتی

سایت‌هایی که طراحی میشوند باید نحوه نمایش آنها در انواع دستگاه‌های گوشی، تبلت و غیره مناسب باشد زیرا کاربران از طریق دستگاه‌های مختلفی وارد سایت‌ها میشوند. ودیانا طراحی سایت شرکتی واکنش‌گرا را جز کارهای اصلی خود قرار داده است و سایت‌هایی که توسط ما طراحی میشود در انواع دستگاه‌ها با تمامی ابعاد به خوبی نمایش داده خواهند شد.

در مورد طراحی سایت شرکتی سوالی دارید؟

بله. از مهمترین اصولی که باید در هنگام طراحی وب سایت شرکتی به آن توجه داشته باشید، رعایت اصول و قوانین سئو است. سایتی که اصول بهینه سازی به درستی در آن رعایت شده باشد، بدون شک جایگاه بسیار بالایی را در موتورهای جستجو کسب خواهد کرد و در نتیجه شرکت شما در معرض دید کاربران با تعداد بیشتری قرار خواهد گرفت. ودیانا با رعایت استانداردهای سئو به هنگام طراحی وبسایت، سایت شرکتی شما را برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو آماده میکند.

طراحی صفحات سایت باید به درستی انجام شود، به صورتی که خدمات و حوزه فعالیت شما را به خوبی کاربر معرفی کند و باید به طریقی باشد که کاربر پسند بوده و برند شما را در ذهن او ثبت کند. سایت باید دارای صفحات مختلف مانند خدمات، مقالات، گالری تصاویر، درباره ما، ارتباط با مشتریان و ... باشد. به صورت کلی کاربر باید به هنگام وارد شدن به سایت، فورا زمینه فعالیت شما را متوجه شود و با مراجعه به صفحات مختلف وب سایت اطلاعات جامع‌تری را به دست آورد.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.