طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی

امروزه کاربران زیادی از فضای مجازی برای انجام کارهای گوناگون استفاده می‌کنند و این موضوع اهمیت حضور و فعالیت شرکت‌های مختلف را در اینترنت به خوبی نشان می‌دهد. بنابراین به عنوان قدم اول باید یک وب‌سایت شرکتی متناسب با کسب‌وکار شما طراحی شود.

از نظر شما طراحی سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟ از نظر کارشناسان و متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب سایت شرکتی از اقدامات بسیار لازم و ضروری محسوب می‌شود. زیرا صاحب کسب و کار می‌تواند با استفاده از این ابزار، فعالیت خود را گسترش داده و به رونق آن کمک کنند. در حال حاضر اغلب مشتریان نیاز‌های...

درخواست مشاوره رایگان آموزش‌های ما را ببینید
پنل مدیریت اختصاصی

پنل مدیریت اختصاصی

پنل مدیریت در وب‌سایت کاملا اختصاصی و باتوجه به نیازهای شما طراحی می‌شود. این بخش ساده و در عین حال جامع طراحی می‌شود تا مدیریت بخش‌های مختلف وب‌سایت به‌راحتی امکان‌پذیر باشد.
پشتیبانی همه روزه

پشتیبانی همه روزه

جهت افزایش بهره‌روی و رسیدن به بهترین نتیجه، تیم پشتیبانی ودیانا از صفر تا صد طراحی وب‌سایت و استفاده از آن همراه شما است. پشتیبانی از طریق سیستم تیکت با شما در ارتباط خواهد بود.
رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو

پنل سئو و بهینه سازی از مهم‌ترین ارکان موفقیت هر وب‌سایتی است. از همین رو ما در ودیانا تمام استانداردهای سئو اعم از قالب بهینه، تعریف فیلدهای سئو و ... را پیاده‌سازی می‌کنیم.
سرعت بالا

سرعت بالا

سرعت بالا از فاکتورهای مهم برای کاربر و البته موتور جستجوی گوگل است. از همین رو با استفاده از روش‌های نوین و بهینه کدنویسی، استفاده از فناوری کش و .... سرعت سایت را در بهترین حالت ممکن بهینه می‌کنیم.
سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی به ودیانا

پس از سفارش سایت شرکتی ودیانا برای طراحی وب‌سایت‌ شما اقدامات لازم را انجام می‌دهد تا بتوانید از طریق فضای اینترنت برای شرکت خود برند سازی کنید. تیم ما با تمامی معیارها و متدهای روز دنیای طراحی سایت و بهینه سازی سایت آگاهی دارد و می‌تواند یک سایت شرکتی مناسب را برای شما پیاده‌سازی کند و ضامن کسب‌وکار شما باشد.

قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به امکانات و خصوصیاتی که مد نظر دارید و همچنین حوزه فعالیت شما، متفاوت است.

ارتباط ما و شما پس از تحویل سایت نیز حفظ خواهد شد و تیم ودیانا خدمات پشتیبانی از سایت‌های طراحی شده خود را برای مشتریان در نظر گرفته است.

اقدامات لازم جهت شروع کار طراحی سایت شرکتی

اقدامات لازم جهت شروع کار طراحی سایت شرکتی

شرکت ودیانا برای ایجاد امکانات مورد نظر شما به هنگام سفارش طراحی سایت شرکتی مراحل مختلفی را انجام می‌دهد و در حین انجام کار با مشتری خود در تعامل است. از جمله اقداماتی که در شروع کار، حین کار و پس از اتمام کار انجام می‌شود، شامل موارد زیر است:

نیاز سنجی اولیه مشتری
اقدام مهمی که پیش از شروع کار طراحی باید انجام شود، گفتگو و نیازسنجی اولیه مشتری است. امکانات سایت شرکتی برای حوزه‎های مختلف متفاوت است. بنابراین لازم است که در ابتدا نیازهای مشتری به خوبی شناخته شود تا طرح اجرایی مناسب برای پیاده‌سازی آن انجام شود.

شروع کار طراحی و کد نویسی
طرح سایت با توجه به نیاز مشتری پیاده‌سازی می‌شود و بعد از تایید توسط او، کار طراحی و کد نویسی آغاز می‌شود. در این مرحله باید استانداردها و اصول‎های روز طراحی، کد نویسی و سئو سایت رعایت شود.

بارگذاری روی دامنه اصلی
نسخه اولیه آماده شده به مشتری تحویل داده می‌شود، در صورت نیاز اصلاحات لازم انجام شده و پس از آن آماده بارگذاری در دامنه اصلی می‌شود.

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت‌ شرکتی بر اساس پارامتر‌های گوناگونی تعیین می‌شود. هیچ گاه نمی‌توان یک قیمت ثابت برای انواع سایت از جمله شرکتی، خبری، فروشگاهی و... اعلام کرد. از جمله فاکتور‌هایی که در قیمت طراحی سایت‌های شرکتی تأثیرگذار است نوع کد‌نویسی، امکانات، سئو و... می‌باشد.
همان طور که می‌دانید در حال حاضر اغلب وب سایت‌ها توسط وردپرس و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ساخته می‌شوند. تمام امکاناتی که برای وب سایت‌های وردپرسی نیاز است توسط افزونه‌های مختلف تأمین می‌شود. قیمت این نوع از وب سایت‌ها ارزان‌تر است. اما اگر می‌خواهید طراحی سایت شرکتی توسط کد‌های اختصاصی انجام شود باید بدانید که تمام قابلیت‌های آن با کد به وجود خواهد آمد. این موضوع نیاز به صرف زمان، انرژی و هزینه بیشتر می‌باشد و البته امنیت سایت‌های اختصاصی نیز بالاتر خواهد بود. فراموش نکنید که این جمله به معنای عدم امنیت سایت‌های وردپرسی نیست بلکه به عنوان تأییدی بر صحت امنیت سایت‌های اختصاصی می‌باشد.

افزایش در آمد و سودآوری

طراحی صحیح یک سایت برای شرکت می‌تواند سودآوری بالایی را ایجاد کند زیرا فعالیت در فضای مجازی محدودیتی از نظر زمان و مکان ندارد. شما می‌توانید به صورت 24 ساعت فعالیت خود را انجام دهید و به صورت همیشگی در دسترسی مشتریان باشید.

ارتباط نامحدود با کاربران

در کل ایران و یا حتی جهان می‌توانید فعالیت داشته باشید و برای خود کسب در آمد کنید. برای انجام این کار می‌توانید از سایت چند زبانه استفاده کنید و کسب‌وکار خود را در کل جهان انجام داده و به صورت نامحدود با کاربران مختلف در ارتباط باشید.

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

از طریق وب‌سایت، هزینه‌های تبلیغاتی به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کند زیرا دیگر نیازی به چاپ بروشور و سایر روش‌های این چنینی ندارید. شما برای تبلیغات ابزاری در اختیار دارید که مانند یک کاتالوگ چاپی است و همچنین قابلیت به‌روزرسانی دارد.
ویژگی‌های سایت شرکتی

ویژگی‌های سایت شرکتی

بسیاری از افراد غیر متخصص و غیر حرفه‌ای تصور می‌کنند که وجود یک هاست و دامنه به نام شرکت در بستر وب کافیست. اما باید بدانید که سایت‌های شرکتی دارای ویژگی‌هایی هستند که عدم وجود هر کدام از آن‌ها می‌تواند کسب و کار آنلاین شما را دچار مشکل کند. در ادامه به ویژگی‌هایی اشاره می‌کنیم که باید در تمام سایت‌ها از جمله شرکتی، خبری و فروشگاهی وجود داشته باشد.

 • هاستینگ: هاستینگ به عنوان میزبان سایت شما در فضای وب محسوب می‌شود. هاست‌ها باید امکاناتی از جمله سرعت بالا، آپ تایم، امنیت و... را داشته باشند.
 • سئو: سئو به معنای بهینه کردن وب سایت شما برای موتور جستجوی گوگل است. گوگل دارای الگوریتم‌هایی است که می‌تواند وب سایت شما را ارزشمند تشخیص داده و در صدر نتایج خود به کاربر نمایش دهد. یک وب سایت شرکتی باید از نظر سئو در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشد.
 • سرعت بارگذاری بالا: واقعیت این است که کاربران بیشتر از چند ثانیه منتظر باز شدن وب سایت شما نمی‌مانند و اگر بخواهید آن‌ها معطل بگذارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سایت خارج خواهند شد. یک وب سایت شرکتی باید دارای بالاترین سرعت در بارگذاری باشد.

علاوه بر موارد مهمی که در خصوص ویژگی‌های سایت شرکتی به آن‌ها اشاره کردیم فاکتور‌های دیگری نظیر ریسپانسیو بودن، قالب و شکل سایت، امنیت و... از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.


طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

وردپرس یک پلتفرم محبوب در سراسر جهان است که حدود ۱۵ سال از عمر آن می‌گذرد. این پلتفرم به عنوان مجموعه‌ای از کد‌های آماده محسوب می‌شود که به راحتی می‌توان آن را نصب و راه‌اندازی کرد. وب سایت‌های بزرگی در سراسر جهان و ایران وجود دارد که با وردپرس طراحی شده‌اند. 

از آن جایی که وردپرس به عنوان مجموعه‌ای از کد‌های آماده به حساب می‌آید، راه‌اندازی سایت با آن نیاز به صرف زمان زیادی ندارد. در طول سال‌های اخیر که این پلتفرم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار شده است برنامه‌نویسان متعددی در دنیا مشغول طراحی و عرضه افزونه‌های مختلف به منظور افزایش امکانات آن هستند. شما به عنوان صاحب کسب وکار می‌تواند هر قابلیتی را به وسیله افزونه‌های وردپرسی بر روی سایت خود داشته باشید. قیمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس کمتر از طراحی با کد‌های اختصاصی می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌های وردپرسی مدیریت راحت و آسان آن است. زیرا دارای پنل مدیریتی می‌باشد و مدیران وب سایت می‌توانند با یک آموزش کامل و جامع، به آن تسلط پیدا کنند.

طراحی وب سایت شرکتی با کدنویسی اختصاصی

طراحی وب سایت شرکتی با کدنویسی اختصاصی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی شرایطی کاملاً متفاوت با وردپرس دارد. برای طراحی این نوع از سایت‌ها پس از سفارش سایت شرکتی باید تمام امکانات، قابلیت‌ها، ویژگی‌ها، قالب، رنگ‌بندی و... با کد‌های اختصاصی از جمله پایتون، css، جاوا اسکریپت و... نوشته شود. شرکت‌هایی که در زمینه طراحی وب سایت‌های شرکتی با کد اختصاصی فعالیت می‌کنند دارای تیمی ماهر و با تجربه در این حوزه هستند. زیرا کد‌نویسی امری دشوار و زمان بر است. اگر شما به عنوان صاحب کسب و کار قصد دارید این نوع از وب سایت‌ها را داشته باشید باید زمان بیشتری برای اجرای آن در نظر بگیرید و همچنین مبلغ بالاتری نیز پرداخت کنید. امنیت سایت‌هایی که با کد اختصاصی نوشته می‌شوند بسیار عالی است و کمتر هکری می‌تواند به آن نفوذ کند. تضمین اطلاعات کاربران، سرعت لود بالا، امنیت و... از ویژگی‌های این نوع از وب سایت‌ها محسوب می‌شود.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن شرکتی

در کنار طراحی سایت شرکتی باید به وجود یک اپلیکیشن نیز اهمیت داد. در حال حاضر کمتر کسی وجود دارد که اوقات فراغت خود را در تلفن همراه هوشمند یا تبلت نگذراند. وجود انواع برنامه‌های مختلف سبب می‌شود که افراد سرگرمی‌های زیادی در این حوزه داشته باشند. علاوه بر این شاهد استفاده روز افزون اپلیکیشن‌ها و انواع برنامه‌های اندرویدی و ios هستیم که می‌تواند بسیاری از نیاز‌های افراد را برطرف کند.

یکی از توصیه‌های کارشناسان دنیای دیجیتال است که اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده‌اید می‌توانید با طراحی اپلیکیشن‌ شرکتی، بازار هدف خود را پیدا کنید و آن را به میزان قابل ملاحظه‌ای گسترش دهید. در سال‌های گذشته تمام کسب و کار‌ها دچار محدودیت زمانی و جغرافیایی بودند. اما از هنگامی که اینترنتی و دنیای وب وارد زندگی انسان شد بسیاری از محدودیت‌ها رنگ باختند و دسترسی افراد به اطلاعات مختلف بیشتر شد. اپلیکیشن‌ها دارای ویژگی‌های سایت هستند با این تفاوت که طراحی آن‌ها به نحوی است که قابل نصب بر روی اندروید یا ios می‌باشند. همان طور که در مطالب گذشته اشاره کرده بودیم برنامه‌نویسی اندروید از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا وقتی عبارتی را در گوگل جستجو می‌کنید، او تعداد محدودی از وب سایت‌ها را در رتبه‌های برتر نشان می‌دهد؟ در پاسخ باید بگوییم که گوگل یکی از محبوب‌ترین موتور‌های جستجو در ایران به شمار می‌رود که دارای استاندارد‌ها و الگوریتم‌های ویژه‌ای است. اگر یک وب سایت این الگورتیم‌ها را رعایت کند، گوگل آن را ارزشمند تشخیص داده و در رتبه‌های برتر نمایش می‌دهد. این موضوع می‌تواند تعداد بازدیدکنندگان یک سایت را افزایش دهد و باعث رونق آن کسب و کار شود.

به همین دلیل سئو یکی از موضوعات بسیار مهم در طراحی وب سایت شرکتی، خبری، فروشگاهی و... محسوب می‌شود که اجرای صحیح آن باعث دیده شدن شما توسط کاربر خواهد شد. به طور مثال شما صاحب یک شرکت در حوزه تعمیرات تخصصی موبایل هستید. در وب سایتی که با این موضوع طراحی می‌شود باید محتوا، سرعت، چگالی کلمات کلیدی و... رعایت شود تا هنگامی که کاربر از گوگل می‌خواهد که یک سایت در این زمینه به او معرفی کند، سایت شما نمایش داده شود.

مزایای طراحی سایت شرکتی

وقتی برای شرکت خود سایت طراحی می‌کنید، افراد زیادی بیزنس شما را می‌بینند. این دیده‌شدن بیزنس شما باعث افزایش فروش شما خواهد شد. روش‌ها و تکنیک‌های بازاریابی نوین به شما کمک می‌کند تا بازدیدکننده وب‌سایت خود را تبدیل به خریدار و مشتری ثابت کنید. وقتی کاربر وارد سایت شما شد دیگر نوبت به شما است که با ابتکار عمل و چینش صحیح اطلاعات در سایت و تولید محتوای خوب، کاربر را راغب به برقراری ارتباط با خود کنید. فراموش نکنید که تولید محتوا امروزه نقش مهمی دارد و در تمامی بخش‌های وب‌سایت مطالب خود را بهترین شکل ممکن ویرایش کنید و اطلاعات جامعی در رابطه با شرکت، محصولات و خدمات خود در اختیار کاربر قرار دهید. هر چه این محتوا غنی‌تر باشد، کار شما برای جذب مشتری راحت‌تر خواهد بود. نکته دیگر این است که در کنار تولید محتوای خوب، محتوای خود را جذاب کنید. این جذاب کردن به معنای استفاده از تصاویر گرافیکی جذاب، عناوین جذاب، تهیه ویدئو از محصولات و .... است.

مسلما شرکت شما دارای ساعت کاری مشخصی است و خارج از آن مثلا روز جمعه در دسترس کاربران خود نیستید. در واقع بیزنس شما به زمان و البته مکان محدود است. اگر مشتری طی ساعات خاصی با شرکت شما تماس نگیرد و یا حضور فیزیکی نداشته باشد، امکان ثبت سفارش و یا دیدن نمونه‌کارهای شما را نخواهد داشت. اما وقتی سایت داشته باشید، مخاطب در هر زمان و مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشد، امکان مشاهده و بررسی بیزنس و محصولات شما را دارد. حتی با داشتن فیچرهایی مانند طراحی فرم، کاربران می‌توانند فرم ثبت سفارش پر کنند و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش بدهند تا طی روزهای کاری آن را گرفته و در اختیار مشتری خود قرار دهید. امکانات دیگری مانند سیستم تیکت که در طراحی سایت شرکتی قابل پیاده‌سازی است، برای مواردی مانند ارتباط با مشتری و یا پشتیبانی کاربران گزینه‌های خوبی هستند.

برندسازی با کمک طراحی سایت شرکتی، مسیری است که با آن مخاطب شما، محصول و خدمات و بیزنس شما را درک و تجزیه و تحلیل می‌کند. هر چه در این مسیر موفق و پررنگ‌تر عمل کنید، موفقیت بیزنس شما قطعی‌تر خواهد شد. امروزه هر شخصی برای هر نیاز و سوالی به سراغ اینترنت می‌رود و ابتدا در گوگل درباره آن سرچ می‌کند. حضور داشتن در این بستر بزرگ به شناخته‌شدن برند تجاری شما خیلی کمک می‌کند. وقتی کاربران درباره کسب‌وکار شما سوالی داشته باشند و در گوگل سرچ کنند و سایت شما اولین سایتی باشد که در نتایج نمایش داده می‌شود، در ذهن کاربر ماندگار می‌شوید و برندسازی انجام می‌شود. البته روش‌های زیادی برای برندینگ وجود دارد که در ادامه و با رشد بیزنس خود می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. وب‌سایت شما نقش بزرگی در برندینگ شما دارد. در واقع آگاهی از برند و ایجاد اعتبار با داشتن سایت و فعالیت مستمر در فضای مجازی اتفاق می‌افتد.

وقتی در فضای مجازی فعالیت می‌کنید، کاربران شما از یک جامعه محدود به شهر تبدیل به جامعه بزرگ کشور می‌شود و تمام شهرها را پوشش می‌دهد. سایت شما در سراسر کشور در دسترس مخاطبان است و هر زمانی امکان مشاهده سایت و محصولات شما را دارند. با بهره گرفتن از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مانند ایمیل مارکتینگ، سئو و بهینه سازی سایت، امکان جذب بازدیدکننده‌های بیشتری خواهید داشت. بالطبع هرچه افراد بیشتری از سایت شما بازدید کنند، جذب مشتری شما نیز افزایش یافته و نتیجه افزایش درامد خواهد شد.

برای اینکه افراد با محصولات و خدمات شما آشنا شوند، نیاز به دیده‌شدن دارید. یکی از روش‌های دیده‌شدن، تبلیغات است. اگر سایت نداشته باشید به روش سنتی و از طریق مواردی مانند چاپ کاتالوگ، تبلیغات بنری در سطح شهر، چاپ تراکت تبلیغاتی و ... است. در این روش شما بیزنس خود را به همه افراد معرفی می‌کنید. فرض کنیم خدمات شما در زمینه تعمیر لوازم خانگی است و اقدام به پخش تراکت در بخشی از شهر کرده‌اید. این خدمات برای یک فرد بازنشسته که در حال عبور از یک خیابان است و یا نوجوانی که رهگذر است و هیچ درکی از خراب شدن لوازم خانگی ندارد، مناسب است؟ چند درصد از افرادی که تراکت را می‌گیرند با شما تماس می‌گیرند و یا مشکل تعمیراتی دارند؟ چقدر از سرمایه‌ای که برای تبلیغات صرف کرده‌اید، سود کرده‌اید؟ بعد از پاسخ به این سوالات روش تبلیغات با داشتن سایت را با هم بررسی می‌کنیم. بعد از طراحی سایت شرکتی، تبلیغات شما هوشمندانه و با توجه به بازار هدف شما خواهد بود. اولین گزینه‌ای که پیش رو دارید، سئو سایت است. اگر بیزنس شما درباره تعمیرات لوازم خانگی است، پس سایت خود را با کلمات کلیدی تعمیر لوازم خانگی و کلمات مشابه برای موتورهای جستجو بهینه خواهید کرد. با صرف زمان و وقت برای پروسه سئو، سایت شما در سرچ این کلمات برای کاربر نمایش داده می‌شود. نتیجه تبلیغات هدفمند برای کاربر هدف خواهد بود. از طرفی شما می‌توانید در سایت‌های نیازمندی، باتوجه به فیلد کاری خود، آگهی درج کنید. یا در سایت‌های مرتبط با سایت خود تبلیغات داشته باشید. همانطور که مشاهده می‌کنید، روش‌های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد که البته نسبت به روش سنتی، هزینه کمتری و بازدهی بیشتری دارند.

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

طراحی واکنش‌گرا و یا ریسپانسیو سایت شرکتی

باتوجه به اینکه همه روزه به کاربران دستگاه‌های مختلف علی‌الخصوص تلفن همراه اضافه می‌شود، طراحی سایت ریسپانسیو اهمیت ویژه‌ای دارد. سایت‌هایی که طراحی می‌شوند باید نحوه نمایش مناسبی در انواع دستگاه‌های گوشی، تبلت، لپ‌تاپ و ... داشته باشد زیرا کاربران از طریق دستگاه‌های مختلفی وارد سایت‌ها می‌شوند. ودیانا طراحی سایت شرکتی واکنش‌گرا را جز کارهای اصلی خود قرار داده است و سایت‌هایی که توسط ما طراحی می‌شود در انواع دستگاه‌ها با تمامی ابعاد به خوبی نمایش داده خواهند شد.

در مورد طراحی سایت شرکتی سوالی دارید؟

بله. از مهمترین اصولی که باید در هنگام طراحی وب سایت شرکتی به آن توجه داشته باشید، رعایت اصول و قوانین سئو است. سایتی که اصول بهینه سازی به درستی در آن رعایت شده باشد، بدون شک جایگاه بسیار بالایی را در موتورهای جستجو کسب خواهد کرد و در نتیجه شرکت شما در معرض دید کاربران با تعداد بیشتری قرار خواهد گرفت. ودیانا با رعایت استانداردهای سئو به هنگام طراحی وبسایت، سایت شرکتی شما را برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو آماده میکند.

طراحی صفحات سایت باید به درستی انجام شود، به صورتی که خدمات و حوزه فعالیت شما را به خوبی کاربر معرفی کند و باید به طریقی باشد که کاربر پسند بوده و برند شما را در ذهن او ثبت کند. سایت باید دارای صفحات مختلف مانند خدمات، مقالات، گالری تصاویر، درباره ما، ارتباط با مشتریان و ... باشد. به صورت کلی کاربر باید به هنگام وارد شدن به سایت، فورا زمینه فعالیت شما را متوجه شود و با مراجعه به صفحات مختلف وب سایت اطلاعات جامع‌تری را به دست آورد.

وب‌سایت شرکتی نماینده یک برند تجاری در اینترنت است و عموما به عنوان صفحه فرود محتوای تبلیغاتی استفاده می‌شود. اگر در سایت گزینه‌ای تحت عنوان خرید وجود داشته باشد، برای وب‌سایت یک فرصت تجاری ایجاد می‌شود و در حالت ایده‌آل، باید به عنوان یک ابزار برای برقراری ارتباط با مشتری یا بازدیدکننده بهینه شود و به واسطه آن اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شرکت در دسترس کاربران قرار بگیرد. در کنار این موارد سایت می‌تواند محتوای ارزشمندی مثل اخبار جدید شرکت و یا پیشنهادهای ویژه و جشنواره‌ها سمینارهای شرکت شما را هم پوشش دهد. با استفاده از این امکانات باعث جذب مشتری و افزایش وفاداری او خواهید شد.
نکته‌ای که در سایت شرکتی توجه به آن ضروری است تطابق کلیه مطالب سایت با اصول شرکت و یکپارچه‌سازی کامل در ساختار شرکت و استراتژی کلی آن است.
در فضای رقابتی امروزه، شاید داشتن سایت به تنهایی کافی نباشد و داشتن پروفایل و فعالیت مستمر و مفید در شبکه‌های اجتماعی و جوامع آنلاین، باعث افزایش حضور آنلاین شما می‌شود.

برای این منظور باید 4 گام بردارید. 
1. لیستی از نیازهای وب‌سایت و اهداف وب‌سایت خود تهیه کنید 
نمونه‌ای از مواردی که ممکن است در سایت به آن‌ها نیاز داشته باشید: 
 • فرم‌های انلاین که کاربران آن‌ها را پر کنند و برای شما ارسال شود
 • امکانی برای پرداخت آنلاین
 • امکان پیاده‌سازی ایمیل مارکتینگ با استفاده از خبرخوان
 • امکان درج گالری تصاویر برای محصولات و خدمات
2. در اینترنت سرچ کنید و شرکت‌های طراحی سایت را بررسی کنید
بعد از اینکه موارد مورد نیاز خود را لیست کردید، سراغ گوگل رفته و شروع به سرچ کنید. سعی کنید سرچ لوکالی داشته باشید، یعنی اگر تهران هستید عبارت "شرکت طراحی سایت تهران" را سرچ کنید تا شرکت‌هایی که در تهران هستند و امکان مراجعه حضوری و برقراری جلسه با آن‌ها وجود دارد را در لیست شرکت‌های مدنظر داشته باشید. مراجعه حضوری به شرکت‌ها ارزش این را دارد که بتوانید تجربه، نمونه‌کارها، خدمات ارائه شده و فرهنگ شرکت طراحی سایت را ارزیابی کنید.
3. تجربه و تخصص و فرهنگ سازمانی و نمونه‌کارهای این شرکت‌ها را بررسی کنید
سه چیز خیلی مهم برای جستجوی یک شرکت طراحی سایت عالی وجود دارد: تجربه، فرهنگ سازمانی و نمونه‌کارها. این سه مورد می‌تواند به شما درک دهد که چگونه پروژه شما مدیریت می‌شود، آیا این پروژه با اهداف و استانداردهای شما مطابقت دارد و همچنین به عنوان شرکت طراحی وب شما کاملاً مناسب خواهد بود.
تجربه: وقتی نوبت به تجربه می رسد، به دنبال 2 چیز هستید:
چه مدت شرکت طراحی وب بوده‌اند؟ آیا آنها تاسیس شده‌اند یا یک استارت آپ؟
آیا آن‌ها تجربه ساخت وب‌سایت‌هایی برای صنعت شما، وب سایت‌هایی که نتیجه می‌گیرند، وب‌سایت‌های مورد علاقه شما و یا وب‌سایت‌هایی که دارای ویژگی‌های لازم برای شما هستند را دارند؟
شرکت طراحی وب شما باید فرایندهایی برای ساده و آسان ساختن فرآیند طراحی و توسعه، پشتیبانی از وب‌سایت پس از فعال شدن آن، خدمات بازاریابی برای کمک به رشد کسب‌وکار شما و تیمی متشکل از کارشناسان آگاه برای اطمینان از رسیدن وب‌سایت به اهداف شما نیاز دارد.
نمونه‌کارها: نمونه‌کارهای شرکت طراحی وب بهترین راه برای ارزیابی مهارت‌ها و توانایی‌های آن است. قبل از اینکه مجذوب وب‌سایت‌های زیبا شوید، در نظر داشته باشید که یک وب‌سایت زیبا که استفاده از آن آسان نباشد هرگز از وب‌سایت مناسبی که پیمایش آن ساده است، بهتر نخواهد بود.
نمونه کارها به شما بینشی راجع به خلاقیت، تجربه، توانایی برنامه‌نویسی و ... می‌دهند. در اینجا چند مورد وجود دارد که باید هنگام بررسی نمونه‌کارها به آن‌ها توجه کنید:
 • آیا وب‌سایت‌های طراحی شده ریسپانسیو و سازگار با موبایل ایجاد شده‌اند؟
 • آیا کارشناسان آن‌ها آخرین و به‌روزترین تکنولوژی‌های طراحی وب را دنبال می‌کنند؟
 • آیا همه وب‌سایت‌ها مشابه هستند- ساختار یکسان، ناوبری، تصاویر و غیره؟
اگر از عملکرد شرکت طراحی سایت راضی هستید ولی نمونه‌کاری در حوزه بیزنس شما ندارند، از آن‌ها بپرسید که برای شرکت شما چه کاری انجام می‌دهند؟ در حالی که تمایل دارید با شرکتی همکاری کنید که در زمینه کاری شما تجربه دارد اما در نهایت باید کاری که انجام می‌دهند و پروژه‌ای که تحویل می‌گیرید را دوست داشته باشید.
4.کامنت‌ها و نظرات مشتریان آن‌ها را مطالعه کنید
علاوه بر نمونه‌کارها، توصیفات و نظرات آنلاین شرکت‌های طراحی وب را که برای پروژه جدید خود در نظر دارید را بخوانید. نظرات یک روش خوب برای درک میزان رضایت مشتری از وب‌سایت‌ خود، میزان خدمات به مشتری در پروسه همکاری و این قبیل موارد است.

یک سایت شرکتی ایده‌آل باید به طریقی طراحی شده باشد که تمامی امکانات و خدمات شرکت را به خوبی نشان دهد و همچنین سرعت بارگذاری بالایی داشته باشد، در انواع دستگاه‌ها اعم از لپ‌تاپ، موبایل و ... به درستی به نمایش در آید، امکان توسعه داشته باشد و ... . هنگام برنامه‌نویسی و طراحی وب‌سایت شرکتی باید استانداردهای خاصی رعایت شود. رعایت این استانداردها سبب می‌شود که یک تجربه کاربری ایده‌آل برای تمام کاربران ایجاد شود. در نتیجه برندینگ آنلاین شرکت شما به خوبی در ذهن کاربر می‌ماند.

نمای ظاهری وب‌سایت باید توسط گرافیست خبره طراحی شود، داشتن نمای زیبا با رنگ‌بندی مناسب از جمله مهم‌ترین فاکتورها در طراحی سایت شرکتی است که لازمه آن آشنایی با روانشناسی‎های رنگ است که طیف رنگی‌های مناسبی به کار گرفته شود. اصول مهمی که در نمای ظاهری وب‌سایت باید رعایت شود این است که هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ سایت برقرار باشد. همچنین استفاده از فونت مناسب از جمله مواردی است که ظاهر سایت را زیباتر میکند. داشتن یک سایت شرکتی در کنار فعالیت شما در دنیای حقیقی می‌تواند به رونق کسب‌وکارتان کمک فراوانی کند. در طراحی سایت شرکتی، امکانات و ویژگی‌های خاص در وب سایت پیاده‌سازی می‌شود که خدمات را به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی می‌کند و در نتیجه تعامل شما با مشتریان به صورت چشمگیری بالاتر می‌رود و در واقع نوعی بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شود.

اینکه چه امکاناتی در سایت شرکتی لحاظ شود، کاملا به شما و شرکت و گستردگی آن بستگی دارد. به طور کلی مواردی که باید برای سایت خود در نظر بگیرید را در ادامه مشاهده می‌کنید.
 • طراحی صفحه درباره
 • طراحی صفحه تماس با ما
 • طراحی صفحه نمونه‌کارها و یا محصولات و یا هردو
 • طراحی صفحه و یا فرم مربوط به پذیریش نمایندگی و شرایط آن
 • بخش مقالات و اخبار شرکت
 • بخشی برای نمایش دستاوردها و اهداف شرکت
 • طراحی گالری تصاویر برای به نمایش گذاشتن محصولات و محیط شرکت و اعضای تیم شما
 • اسلایدر داینامیک با قابلیت تغییر اسلاید و لینک‌دهی به اسلاید

یکی از سؤالاتی که اغلب مدیران وب سایت‌ها می‌پرسند این است که آیا می‌توانند قابلیت‌های جدیدی به وب سایت خود اضافه کنند؟ آیا می‌توانند زمینه را برای افزایش رضایت مشتریان فرآهم کنند؟ در پاسخ باید بگوییم بله، امکان‌پذیر است. اگر سایت با وردپرس راه‌اندازی شده باشد می‌توانید قابلیت‌های مورد نظر را با استفاده از افزونه‌های مختلف به سایت اضافه کنید. در غیر این صورت کد‌نویسی تخصصی در بخش‌های مختلف سایت این امکان را به شما می‌دهد که سایت را ارتقا دهید و خدمات خود را گسترده‌تر کنید.

شرکت ودیانا تلاش می‌کند تا یک وب سایت حرفه‌ای و با تمام امکانات مورد نظر شما را در ۳۰ روز کاری آماده کند و به شما تحویل دهد. سابقه درخشان این شرکت ثابت کرده که هیچ گاه کیفیت فدای کمیت نخواهد شد و تیم مجرب در این مجموعه از تمام توان خود برای راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین استقبال می‌کنند.

در پاسخ باید بگوییم بله. بعد از طراحی سایت شرکتی سورس و منابع آن به مشتری تحویل داده می‌شود تا هر هنگام بخواهد قادر به تغییر در آن باشد. برخی از مشتریان دارای مهارت در کدنویسی هستند اما به دلیل مشغله‌های کاری و کمبود وقت، طراحی سایت را به شرکت‌های دیگر می‌سپارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد باشید بعد از تحویل گرفتن سورس سایت، می‌توانید تغییرات دلخواه را در آن ایجاد کنید.

تمام وب سایت‌هایی که در شرکت ودیانا طراحی می‌شوند از قالب‌های اختصاصی بهره‌مند هستند. این قالب‌ها بر اساس پارامتر‌های مختلف از جمله رنگ پیشنهادی مشتری، بخش‌بندی صفحه اصلی و... طراحی خواهد شد.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ارتباط با ما

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

sale[at]vediana[dot]com

خیابان ستارخان، جنب پارک جوانه، ساختمان جوانه، طبقه 5

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.