سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو به معنای بهینه سازی وبسایت برای کسب جایگاه بالا در موتورهای جست‌وجو مانند گوگل است، استفاده از سئو سایت باعث می‌شود که سایت شما تنها با یک جست‌وجوی ساده در دسترس کاربرانتان قرار بگیرد.

با نگاهی به کسب ‌وکارهای اینترنتی بزرگ خواهید دریافت که سئو و بهینه سازی وبسایت تا چه میزان بر گسترش کسب ‌وکارهای بزرگ تأثیر داشته است. سئو، سایت شما را در دسترس قرار خواهد داد، بزرگ‌ترین کانال ورود کاربران به سایت از طریق جست‌وجو در گوگل است.

درخواست مشاوره رایگان آموزش‌های ما را ببینید
سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

پیش از شروع کار سئو و بهینه سازی سایت باید وب سایت از نظر کد نویسی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز استاندار سازی‌های لازم انجام شود، به صورتی که تمامی اصول و قوانین سئو در آن رعایت شده باشد. بهینه سازی کردن سرعت سایت، توجه به ریسپانسیو بودن سایت برای نمایش در انواع دستگاه‌ها و سایر موارد این چنینی از جمله اقداماتی است که در این مرحله از سئو تکنیکال باید انجام شود.
انتخاب کلمه کلیدی مناسب

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط با حوزه کاری شما انتخاب میشوند که برای انجام این کار میتوان با آنالیز رقبا به نتایج بسیار ارزشمندی دست یافت. پس از انجام این کارها میتوان استراتژی هدفمندی را برای تولید محتوا در نظر گرفت و با نگارش صحیح محتوا و همچنین انجام کارهایی مانند برچسب گذاری، دسته بندی، لینک سازی داخلی و سایر اقدامات این چنینی، سایتی کاملا کاربر پسند و مفید را پیاده سازی کرد
لینک سازی هدفمند

لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند به تنهایی نمیتواند سایت شما را برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو آماده کند. لینک سازی خارجی که شامل فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌های تخصصی، خرید ریپورتاژ آگهی و مانند اینها است از جمله اقدامات بسیار ضروری است که وب سایت را میتواند به صورت دائم در نتایج برتر گوگل به کاربران شما نشان دهد.
انتخاب استراتژی مناسب برای انجام سئو

انتخاب استراتژی مناسب برای انجام سئو

سئو را میتوان با انواع روشهای کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری انجام داد. بهترین تکنیک سئو استفاده از کلاه سفید است زیرا این روش تمامی اصول و قواعد بهینه سازی برای موتورهای جستجو را به خوبی رعایت کرده است. اما روشهای دیگری وجود دارد که با فریب موتورهای جستجو میتوان اقدام به کسب جایگاه کرد که این نتایج همیشگی نخواهند بود و گوگل برای آنها جریمه‌هایی را در نظر گرفته است.
سئو چیست

سئو سایت چیست؟

سئو seo کوتاه شده کلمه Search Engine Optimization است که معنای بهینه سازی وب سایت را دارد. بهینه سازی از جمله اقداماتی است که سایت شما را جهت کسب جایگاه بالا در موتورهای جستجو مختلف مانند گوگل آماده میکند.
سئو سایت میتواند بر رونق کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار باشد زیرا در صورتی که بر روی وب سایت، بهینه سازی‌های لازم انجام شود، سایت شما میتواند تنها با یک جستجوی ساده در دسترس کاربران علاقمند در حوزه کاری شما قرار گیرد و در نتیجه به کسب در آمد بالاتر شما کمک شایانی کند.

چرا سئو و بهینه سازی سایت؟

چرا سئو و بهینه سازی سایت

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند، همه افراد ترجیح می‌دهند خدمات و محصولات موردنیازشان را به‌صورت آنلاین خریداری نمایند، بیشتر افراد در مرحله اول نام و مشخصات محصول یا خدمت موردنیازشان را در گوگل جست‌وجو می‌کنند.
به جرات می‌توان گفت موتور جست‌وجوی گوگل محبوب‌ترین جستجوگر در جهان است. اکثر کاربران اینترنت حداقل یک بار در روز به گوگل مراجعه می‌کنند تا پاسخ سؤالات و خدمات موردنیازشان را جست‌وجو نمایند.

افزایش ترافیک ارگانیک سایت

با انجام سئو درست و اصولی و منطبق با الگوریتم های گوگل، ترافیک سایت پس از مدت زمان کوتاهی به طور طبیعی افزایش خواهد یافت.

جذب مشتریان واقعی

با انتخاب صحیح کلمات کلیدی و افزایش رتبه آنها در موتور های جست و جو شما افرادی را به سایت هدایت خواهید کرد که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند.

پایداری طولانی مدت

در صورتی که رتبه سایت شما با روش های اصولی و کلاه سفید افزایش پیدا کرده باشد، به راحتی به حالت اولیه باز نخواهد گشت و بدون هزینه اضافی برای مدت ها در نتایج خواهد ماند.

خدمات سئو ودیانا

تیم ودیانا میتواند از زمان طراحی سایت، کد نویسی تا استاندار و بهینه سازی سایت در کنار شما باشد. توجه داشته باشید که اگر این کارها را به دست افراد غیر حرفه‌ای بسپارید، نتیجه‌ای عکس را شاهد خواهید بود.
شرکت ودیانا به تمامی نکات لازم برای انجام این کارها آگاهی دارد و به خوبی میتواند ترافیک وب سایت شما را به صورت هدفمند افزایش دهد و کاربران زیادی را از طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما کند و به کسب و کار شما رونق بخشد.
تمامی خدمات ودیانا از پشتیبانی برخوردار است و ارتباط ما با مشتریانمان به صورت مستمر حفظ خواهد شد.

بیشتر ببینید

سئو داخلی

مجموعه تکینیک های بهینه سازی عناصر داخلی سایت

تولید محتوا

تولید محتوا سئو شده و مطابق با استانداردهای گوگل

سئو خارجی

مجموعه فعالیت های خارج از سایت مانند لینک بیلدینگ

سئو تکنیکال

فعالیت هایی برای بهینه سازی کدهای وبسایت

استراتژی سئو چیست؟

استراتژی سئو چیست؟

روشهای مختلفی برای انجام سئو وجود دارد که شامل کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری است.
کلاه سفید از جمله روشهای سالم است که برای دیدن نتیجه آن نیاز به زمان بیشتری است اما ریسک کمی دارد و نتیجه به دست آمده توسط این روش، دائمی است.
کلاه سیاه از جمله روشهای نا سالم است که بازدهی سریعی دارد اما نتیجه به دست آمده از این روش، همیشگی نیست و امکان جریمه شدن سایت نیز وجود دارد زیرا موتورهای جستجو میتوانند آنها را شناسایی کنند.
کلاه خاکستری از جمله تکنیک‎هایی است که ما بین دو روش قبلی قرار دارد که تا حدودی نتیجه زود هنگام دارد و منجر به جریمه توسط موتورهای جستجو نمیشود اما هنگام استفاده از این روش باید نکات و مواردی نیز رعایت شوند.

سوالات متداول سئو و بهینه سازی سایت

سایتی که اصول و استانداردهای سئو و بهینه سازی در آن رعایت شده باشد، میتواند رتبه خوبی را در موتورهای جستجو مانند گوگل کسب کند که بهتر در معرض دید دیگران قرار میگیرد و در نتیجه کسب و کار رونق میابد و میتوانید به درآمد بهتری دست یابد.

کلمه کلیدی باید مرتبط با حوزه کاری شما انتخاب شود و این کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انتخاب هدفمند کلمه‌های کلیدی سبب میشود که وب سایت شما در نتایج بهتر دیده شود و کاربران بیشتری را به سمت وب سایت هدایت کرده و در نتیجه مشتریان شما افزایش خواهند یافت. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو بسیار پر اهمیت هستند و جذب بازدید کننده از طریق جستجو در گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را به صورت صد در صد تضمین کند. این موضوع اهمیت انتخاب صحیح کلمه کلیدی را به خوبی نشان میدهد.

سئو و بهینه سازی سایت شامل تکنیک‌های مختلفی میشود که برخی از آنها داخل سایت و برخی از آنها در خارج سایت باید انجام شوند که به ترتیب به on page Seo و off page Seo معروف هستند. سئو داخلی شامل استانداردسازی ساختار سایت، تولید محتوای با ارزش، لینک سازی داخلی و مانند اینها میشود. سئو خارجی شامل لینک سازی در وب سایت‌های مرتبط با اعتبار بالا و مانند اینها میشود که اهمیت سایت شما را در نزد موتورهای جستجو بالاتر ببرد.

انتخاب پکیج

پکیج VS-1

سئو و بهینه سازی ساختار کلی وبسایت به منظور بهینه سازی کدها و ساختار کلی وبسایت، مناسب برای سایت های تازه طراحی شده و سایت هایی که تاکنون بهینه سازی نشده اند.

پکیج VS-2

بهینه سازی و سئو کلمه ای بیشترین روشی است که مورد استفاده قرار میگیرد، در این پکیج پس از انتخاب کلمات کلیدی، بر اساس دشواری کلمه هزینه مشخصی از طرف شرکت تعیین میشود.

پکیج VS-3

بهینه سازی و سئو ماهانه، در این روش مجموعه ای از فعالیت ها هر ماه روی سایت انجام میشود، این روش مناسب برای سایت های بزرگ و دارای کلمات کلیدی زیاد است، مزیت این روش سپردن تولید محتوا به واحد سئو است.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
021-28429275

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.