طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

امروزه سایت‌های خبری از جمله پر بازدیدترین سایت‌های اینترنتی به شمار می‌آیند. بنابراین هر سایت خبری در کنار محتواهای مفید و به روزی که برای کاربران خود تولید میکند، اگر از طراحی خوب و کاربر پسندی نیز برخوردار باشد، میتواند تعداد افراد بیشتری را به سمت خود جذب کند و در واقع در طول روز بازدید بالایی را برای سایت خبری خود دریافت کند.
درخواست مشاوره آموزش‌های ما را ببینید
پنل مدیریت اختصاصی

پنل مدیریت اختصاصی

تمامی سایت های خبری طراحی شده توسط ودیانا دارای پنل مدیریت اختصاصی اند.

پشتیبانی همه روزه

پشتیبانی همه روزه

تیم پشتیبانی ودیانا از صفر تا صد طراحی وبسایت و استفاده از آن همراه شما است.

سرعت بالا

رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو در تمامی سایت های طراحی شده.

سرعت لود بالا

سرعت بالا

فروشگاه اینترنتی شما با کمک تکنیک‌های بکار رفته با سرعتی بالا برای کاربران لود می شود.

اصول طراحی سایت خبری

اصول طراحی سایت خبری موفق

نکات مهمی که در طراحی سایت خبری باید رعایت شود، رعایت اصول تجربه کاربری در آن و همچنین رعایت اصول و قوانین سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. در صورت رعایت این موارد مهم میتوان به نتیجه‌ای مطلوب رسید و در کنار اطلاع رسانی به روز، بتوان طیف گسترده‌ای از افراد را به سمت خود جذب کرد و روزانه بازدید بالایی را دریافت نمود.

موفقیت مورد انتظار پس از طراحی وب سایت خبری را بر اساس بازدید و تعداد مخاطبان آن میتوان نتیجه گیری کرد. بنابراین به صورت کلی میتوان گفت که یک وب سایت خبری موفق باید بتواند ترافیک زیادی را از طریق گوگل و یا به صورت مستقیم دریافت کند.

اما تمامی این موارد مستلزم رعایت اصول و قواعدی است که ودیانا تمامی این موارد را برای به وجود آوردن نتیجه دلخواه شما پیاده سازی خواهد کرد.

افزایش در آمد و سودآوری

طراحی صحیح یک سایت برای شرکت میتواند سودآوری بالایی را ایجاد کند زیرا فعالیت در فضای مجازی محدودیتی از نظر زمان و مکان ندارد. شما میتوانید به صورت 24 ساعت فعالیت خود را انجام دهید و به صورت همیشگی در دسترسی مشتریان باشید.

ارتباط نامحدود با کاربران

در کل ایران و یا حتی جهان میتوانید فعالیت داشته باشید و برای خود کسب در آمد کنید. برای انجام این کار میتواند از سایت چند زبانه استفاده کنید و کسب و کار خود را در کل جهان انجام داده و به صورت نامحدود با کاربران مختلف در ارتباط باشید.

کاهش هزینه‌های تبلیغاتی

از طریق وبسایت، هزینه‌های تبلیغاتی به صورت چشمگیری کاهش پیدا میکند زیرا دیگر نیازی به چاپ بروشور و سایر روشهای این چنینی ندارید. شما برای تبلیغات ابزاری در اختیار دارید که مانند یک کاتالوگ چاپی است و همچنین قابلیت به روز رسانی دارد.

طراحی وب سایت خبری و ویژگی‌های آن

برای طراحی سایت خبری باید موارد زیر را در نظر داشت:

1.رعایت نکات امنیتی:

امنیت و عدم امکان نفوذ پذیری به وب سایت‌های خبری بسیار حائز اهمیت است. بنابراین رعایت نکات امنیتی در طراحی وب سایت خبری از جمله موارد بسیار مهم به شمار می‌رود.

2.طراحی کاربر پسند و چیدمان مناسب صفحات سایت:

سایت خبری باید دارای طراحی منحصر به فردی باشد و به طریقی طراحی شده باشد که کاربر به هنگام ورود بتواند به سادگی خبر در حوزه مورد علاقه خود را بیابد. بنابراین نکته مهم، نحوه نمایش اطلاعات به کاربر است که بتواند در کمتر زمان ممکن و به سرعت به اخبار مورد علاقه خود دسترسی پیدا کند.

سایت خبری علاوه بر نوشتن متن باید امکان درج صوت، تصویر و فیلم را نیز داشته باشد تا بر جذابیت بیشتر آن افزوده شود و اشخاص بیشتری را به سمت خود جذب کند که جایگاه قرار گیری آنها در صفحه باید به طریقی مناسب تعیین شود.

3.سرعت بالا در بارگذاری و لود صفحات:

سایت‌های خبری، روزانه بازدید کنندگان زیادی دارند بنابراین سرعت بالای لود صفحات از فاکتورهای مهمی است که باید در طراحی سایت خبری رعایت شده باشد تا کاربر را در سایت حفظ کند و او را تبدیل به بازدید کننده دائمی کند.

4.ریسپانسیو و بهینه بودن برای انواع دستگاه‌ها:

امروزه کاربران زیادی هستند که از دستگاه‌های مختلفی مانند موبایل و تبلت در انواع ابعاد برای ورود به سایت‌ها استفاده میکنند. نکته مهم اول این است که این سایت خبری باید ریسپانسیو طراحی شده باشد و به خوبی در تمامی انواع دستگاه‎ها به نمایش در بیاید و نکته مهم دوم این است که سرعت لود صفحات سایت خبری باید برای تمامی انواع دستگاه‎های هوشمند به خوبی بهینه سازی شده باشد.

5.رعایت اصول استاندارد جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو:

در طراحی سایت خبری که ودیانا انجام میدهد تمامی اصول ظاهری و امنیتی رعایت میشود اما نکته مهم این است که سایتی که از ظاهر و امنیت بالایی برخوردار باشد اما کاربری وارد نشود، هیچ ارزشی نخواهد داشت.
ودیانا سئو سایت‎های خبری را اولویت کار خود قرار داده است و سعی بر این دارد که هنگام طراحی کردن سایت‌های خبری، تمامی موارد سئو بر اساس جدیدترین الگوریتم‌های گوگل را در آن رعایت کند که وب سایت کاملا آماده برای دریافت رتبه در موتورهای جستجو پس از انجام اقدامات لازم توسط تیم سئو باشد.

تیم سئوی ودیانا پس از اتمام کار طراحی سایت خبری، شما را در جهت تولید محتوای مناسب یاری میکند و رتبه

وب سایت شما را در حجم زیادی از کلمات پر بازدید و مورد نظر شما بالا می‌برد.

6.امکان مشخص کردن سطوح دسترسی برای خبرنگاران و کاربران:

یک سایت خبری خوب باید امکان تعریف سطح دسترسی برای کاربران وب سایت و خبرنگاران داده باشد. همچنین بخش مدیریتی آن باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که هر فرد با هر سطح دسترسی که دارد بتواند به سادگی با آن کار کند، اطلاعات را درج و یا ویرایش نماید.

امکانات پیاده‌سازی شده در طراحی سایت خبری

هنگام طراحی سایت خبری باید امکاناتی در آن پیاده سازی شود که به صورت کلی شامل موارد زیر میشود:

 • امکان نوشتن عنوان خبر.
 • مشخص کردن نوع خبر (معمولی، ویژه و ...).
 • مشخص کردن گروه خبر.
 • امکان مشخص کردن زمان انتشار.
 • قرار دادن بخشی برای درج متن، تصویر، صوت و فیلم.
 • امکان آرشیو شدن اخبار.
 • قرار دادن جستجوی پیشرفته.
 • امکان مشخص کردن سطوح دسترسی کاربران مختلف.
 • امکان ایجاد کردن بخش مدیریتی مجزا برای خبرنگاران سایت.
 • نمایش آمار اخبار وارد شده و نیز وضعیت بازدید از مطالب.
 • امکان درج بنر تبلیغاتی.
 • نمایش پر بازدیدترین خبرها.
 • و دیگر امکاناتی که با توجه به درخواست شما امکان پیاده سازی آنها به هنگام طراحی سایت خبری وجود دارد.

در مورد طراحی سایت خبری سوالی دارید؟

تیم ودیانا تمامی امکاناتی که یک سایت خبری دارد را پیاده سازی میکند اما پیش از شروع کار نیز با مشتری خود در مورد امکانات و ویژگی‎های مورد انتظار او صحبت میکند. پس از نتیجه گیری نهایی، قرار دادی به صورت واضح با ذکر تمامی موارد نوشته میشود و به امضای طرفین در می‌آید.

بله. تمامی سایت‌های طراحی شده توسط ما شامل پشتیبانی میشود.

ودیانا با توجه به امکاناتی که باید در یک سایت خبری پیاده سازی شود، قیمت نهایی را تعیین میکند. قیمت‌های ما با توجه به کیفیت بالای سایت از نظر ظاهر، اختصاصی بودن و همچنین سئو بیس بودن آنها، بسیار مناسب است.

سایت‌های خبری طراحی شده توسط ما امکان دسترسی کاربر به بخشهایی مختلف سایت را به صورتی واضح و ساده امکان پذیر میکند و نیز دارای ظاهری بسیار زیبا و کاربر پسند هستند که از جمله فاکتورهای جذب کاربر و افزایش بازدید از سایت است. همچنین تیم ما برای افزایش ترافیک و بازدید سایت، شما را در جهت تولید اخبار مفید کمک میکند و در صورت درخواست شما، تیم سئو، سایت را در جهت رتبه گرفتن در نتایج برتر موتورهای جستجو در کلمات مختلف آماده میکند.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما