طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری - طراحی crm

طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری - طراحی crm

یکی از مهم‌ترین المان‌هایی که در کسب‌وکار خود باید به آن توجه کنید مشتری است. رضایت مشتری است که باعث سرپا ماندن کسب‌وکار شما خواهد شد. طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری باعث می‌شود تا با مدیریت کارهای مربوط به مشتری و حفظ ارتباط با مشتری تا حد امکان رضایت او را جلب کنید.

درخواست مشاوره رایگان آموزش‌های ما را ببینید
دید 360 درجه از ارتباط با مشتری

دید 360 درجه از ارتباط با مشتری

با توجه به اینکه اطلاعات دقیق و جامعی از مشتری در دیتابیس ذخیره می‌شود، آنالیز و بررسی مشتریان و عملکرد شما به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. فقط کافی‌ست کمی به آنالیز اطلاعات و فعالیت‌های خود و مشتری تسلط پیدا کنید. با استفاده از این اطلاعات نقاط ضعف و قدرت خود را پیدا کرده و می‌توانید حفره‌ها را پر کنید و روی نقاط قوت بیشتر مانور بدهید.
مدیریت و کنترل پروسه فروش

مدیریت و کنترل پروسه فروش

آگاهی داشتن از وضعیت سفارش‌ها و اقدامات مراحل مختلف فروش از مذاکرات اولیه و جلب رضایت مشتری گرفته تا مرحله پرداخت هزینه، باعث می‌شود تا شما به عنوان مدیریت بر روی تمامی کارها نظارت داشته باشید. همچنین در راستای شما، فروشندگان و بازاریاب‌ها هم می‌توانند کارهای خود را پیگیری کنند و هماهنگی‌های لازم را بین بخش‌های مربوطه انجام دهند.
مدیریت کارهای مرتبط با مشتری

مدیریت کارهای مرتبط با مشتری

با طراحی ساختار مناسب و اصولی در طراحی crm، مدیریت و برنامه‌ریزی کارهای مرتبط با مشتریان راحت می‌شود. مدیر دپارتمان در هر زمان به راحتی می‌تواند مجموعه اقدامات انجام شده با توجه به برنامه‌ریزی‌ها را در پورتابل مشاهده کند و میزان پیشرفت کارهای اعضای مجموعه از جمله کارشناس فروش، امور بازرگانی و مسئول پشتیبانی را بررسی کند.
مدیریت قراردادها

مدیریت قراردادها

با طراحی بخش مشخصی برای قراردادهایی از جمله قرارداد پشتیبانی و تعیین تاریخ تمدید پشتیبانی و لیست‌کردن خدمات ارائه شده، قرارداد‌ها را به راحتی می‌توانید مدیریت کنید. از طرفی وقتی لیست کارهایی که برای مشتری انجام شده است را مکتوب داشته باشید، خدمات، کیفیت کار و میزان رضایت کاربر قابل بررسی خواهد بود.
سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به چه معناست؟

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به چه معناست؟

همانطور که از نام آن مشخص است، نرم‌افزاری جهت ارتباط با مشتری است.  با کمک نرم‌افزار crm ارتباط مشتری‌ها با شما و کارمندان شما و به‌طور کلی با کسب‌وکار شما تجزیه و تحلیل می‌شود. تمام نیازهای مشتریان مشهود است و طبق چارچوب تعریف‌شده در سازمان‌ خود می‌توانید پاسخگوی این نیازها باشید.

در تعریف کلی‌تر می‌توان گفت که با طراحی سایت crm یک فرایند برای جمع‌آوری اطلاعات و یکپاچه‌سازی آن‌ها با هدف مشخصی یعنی بهره‌برداری موثر جهت بهبود ارتباط با مشتری و فروش طراحی می‌کنید.

crm را می‌توان یک قسمت از استراتژی‌های شرکت برای پیدا‌کردن مشتریان بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتری و حفظ آن‌ها به عنوان مشتری دائمی دانست.

اهداف طراحی سایت crm

اهداف طراحی سایت CRM

فارغ از تعاریفی که برای CRM ارائه کردیم، اهداف اصلی آن باید افزایش رضایت مشتری و در ادامه بالابردن بازدهی و فروش است. رشد بیش از حدی که در دنیای کسب‌وکارها و سطح دانش کاربرها و مشتری شاهد آن هستیم، باعث بالارفتن توقع‌ها شده است. هرچه توقع‌ها و درخواست‌های کاربر بیشتر شود، فضای رقابتی بین شرکت‌ها تنگاتنگ و شدید می‌شود. تا جایی که به‌نمایش‌گذاشتن تخصص‌ها تبدیل به امتیاز رقابتی می‌شود. نتیجه تمام این موضوع‌ها این است که مهم‌ترین هدف باید پاسخگویی بی‌عیب‌ونقص به مشتری باشد.
آخرین خرید آنلاینی که بین چند انتخاب تردید داشته‌اید را به یاد بیاورید. کدام شرکت را انتخاب کرده‌اید؟ مسلما شرکتی که خدمات و پاسخگویی بهتری داشته است و شما را خوب راهنمایی کرده است.

در ادامه بخشی از اهداف کلی طراحی سیستم مدیریت را مشاهده می‌کنید.

کاهش هزینه‌های اضافی

با توجه به اینکه اطلاعات سازمان از کارمند و بازاریاب گرفته تا مشتری در پایگاه داده ذخیره می‌شود، دیگر نیازی به صرف هزینه مجزا و کاغذبازی‌های بی‌مورد برای ذخیره این اطلاعات نیست.

افزایش درآمد

جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری ناراضی به مشتری راضی، باعث افزایش درآمد می‌شود. مشتری ناراضی بی‌درنگ سراغ رقیب شما می‌رود تا مشکلش حل شود. ولی اگر با همان مشتری ناراضی ارتباط خوبی برقرار کنید، امکان بازگشت به سمت شما و دریافت خدمات جدید بالا می‌رود.

ایجاد وفاداری در مشتری

با آنالیز داده‌ها و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن، حس خوب رضایت را در مشتری ایجاد می‌کنید. این کار باعث ایجاد وفاداری در مشتری می‌شود تا جایی که ممکن است مشتری ثابت شود و حتی مشتریان جدید به شما معرفی کنند.
مزایای طراحی سایت crm

مزایای طراحی سایت CRM

 • بهبود عملکرد اعضای تیم شما: ساختار CRM طوری طراحی می‌شود که اعضای تیم شما را در برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی کارها و وظایفشان کمک می‌کند. برنامه‌ریزی دقیق همیشه ذهن افراد را باز نگه می‌دارد و برای هر روز کاری خود برنامه مشخصی خواهند داشت. داشتن برنامه و در کنار آن نظم، باعث افزایش بهره‌وری و عملکرد شما و تیمتان می‌شود.
 • آنالیز میزان تاثیر اقدامات بازاریابی در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری: شما می‌توانید از کمپین‌های بازاریابی برای بیزنس خود استفاده کنید و میزان تاثیر اقدامات و کانال‌های بازاریابی را بررسی کنید. مثلا بعد از اینکه برای یکی از خدمات خود پیام تبلیغاتی ارسال کردید، تعداد مشتریانی که به پیام شما واکنش نشان داده و برای خرید خدمات اقدام کرده‌اند، قابل مشاهده است.
 • امکان دریافت گزارش برای تحلیل داده‌ها: امکان خروجی گرفتن از اطلاعات مورد نیاز مدیر و مجموعه، دید و ذهنیت مدیر و اعضا را نسبت به فعالیت‌های مختلف از جمله بازاریابی را فراهم می‌کند. با استفاده از این گزارش‌ها نظارت بهتری روی دلایل شکست و موفقیت و نقاط ضعف و قدرت تیم در فروش و ارتباط با مشتری و بازاریابی خواهید داشت.

روند عملکرد ودیانا در طراحی CRM

 طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری برای کارفرما از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که در این نوع پنل با یک مجموعه بزرگ از مشتری و تیم کارکنان در ارتباط هستیم. هرکدام از این افراد باید دسترسی‌های خاص و پنل مختص به خود را داشته باشند. در یک سطح بالاتر، مدیر مجموعه باید به ریز جزئیات هر پنل دسترسی داشته باشد.
تمامی این موارد طی جلسه آنالیز سیستم کاری شما و مشتریان، به همراه جزئیات لیست می‌شوند. بعد از انجام تحقیقات اولیه، الگوریتم CRM برای جلوگیری از دوباره‌کاری و اتلاف وقت طراحی می‌شود. در کنار الگوریتم، سناریو دقیقی از پروژه و درخواست‌های شما تدوین می‌شود و در نهایت پروژه طبق الگوریتم و سناریو با جزئیات برنامه‌نویسی و سفارشی‌سازی می‌شود. اما در این حین مشاوره‌های تیم فنی ودیانا همواره پاسخگوی سوالات احتمالی شما خواهد بود.
بعد از اینکه پروژه به اتمام رسید و آموزش کار با پنل به شما داده شد، وارد فاز پشتیبانی خواهیم شد. در پشتیبانی ودیانا موارد آموزشی، ورود اطلاعات و فنی وب‌سایت که نیازمند مشاوره با یک فرد فنی متخصص است، به شما ارائه می‌شود.

تعیین هدف
هدف شما است که تعیین‌کننده فیچرها و بخش‌های مختلف CRM خواهد بود
تجزیه و تحلیل
آنالیز هدف شما و تطابق آن با CRM به منظور رسیدن به ساده‌ترین و کاربردی‌ترین طرح
طراحی الگوریتم
به منظور افزایش سرعت و داشتن دید کاملی از طرح، الگوریتم پروژه شما طراحی می‌شود
پیاده‌سازی طرح
پیاده‌سازی طرح مرحله‌به‌مرحله طبق الگوریتم و نیازهای شما

انواع CRM در سازمان‌ها

در دنیای امروز اهمیت ارتباط و تعامل را نباید نادیده گرفت. سیستم تعاملی رابط شما و محیط بیرون است. این محیط بیرون می‌تواند مشتریان شما، نمایندگی‌های شما و یا حتی پرسنل و تیم فنی و بازاریابی و ... شما باشند. فیدبک‌های این ارتباط‌ها است که به شما در ایجاد ارزش کمک می‌کند. نظرات مثبت و منفی اعضای تیم و مشتریان را می‌خوانید، ارزیابی می‌کنید و اقدامات لازم جهت بهبود و تقویت موارد یاد شده را انجام می‌دهید. مجموعه این اقدامات باعث ایجاد حس خوب رضایت در مخاطب شما می‌شود که برای پرسنل ایجاد انگیزه می‌کند و در رابطه با مشتری، وفاداری به برند را به همراه خواهد داشت.
در این نوع سیستم ارتباط با مشتری، هدف بر تجزیه‌وتحلیل داده‌ها بنا شده است. مسلما اطلاعاتی که از سیستم ذخیره می‌شود از اطلاعات شخصی کاربر گرفته تا سرویس‌ها و خدمات دریافتی کاربر بلااستفاده نخواهد بود. با استفاده از این اطلاعات گزارش‌هایی از مشتریان خود و میزان رضایت و عدم رضایت آن‌ها قابل دریافت است. از طرفی اقدامات شما در پروسه‌های بازاریابی و ارتباط با مشتری هم تبدیل به اطلاعات و گزارش‌های مفید جهت آنالیز عملکرد و بازخوردها می‌شود. در نهایت تمامی این اطلاعات در کنار هم به شما در تصمیم‌گیری‌ها یا تغییر در تصمیم‌گیری‌ها ذهنیت مناسبی خواهد داد.
یک استراتژی مهم عالی برای رونق کسب‌وکار شما که چنانچه آن‌را درست به کار بگیرید، فرهنگ سازمانی استاندارد مشتری محور در بیزنس شما شکل می‌گیرد. استراتژی صحیح باعث می‌شود مشتریان فعلی راضی باشند و به اصطلاح به برند شما وفادار بوده و تبدیل به مشتری ثابت شوند. همچنین به شما کمک می‌کند تا مشتریان جدیدی جذب کنید. به طور کلی باید گفت استراتژی بیزنس شما را به سمت مشتری‌محوری هدایت می‌کند. هر چه استفاده از از استراتژی حرفه‌ای و دقیق انجام شود، میزان رضایت مشتری بالا رفته و افزایش فروش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
همانطور که از نام آن مشخص است، مجموعه‌ای از عملیات برای ارائه خدمات به مشتری را مدیریت می‌کند. شما خدمات متنوعی از جمله فروش، خدمات پس‌از‌فروش، مشاوره و ... را به مشتری ارائه می‌دهید. با توجه به میزان بزرگی سازمان و پرسنل خود باید این عملیات نظم و برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند. در غیراینصورت هرج‌ومرج حاکم بر سازمان، مدیریت مجموعه را منهل خواهد کرد و درگیر مدیریت و کنترل موارد کم‌اهمتی خواهید شد. اما با این CRM نیازهای مشتری و فرایندهایی پاسخگویی به این نیازها با نظم و دقیق پاسخگویی خواهد شد.
امکانات نرم افزار crm

امکانات نرم افزار CRM

یکی از مهم‌ترین چالش‌های کسب‌وکارهای امروزی در هر شرایط اقتصادی، سودآوری و افزایش فروش است. با توجه به رقابتی که بین شرکت‌ها وجود دارد، حفظ مشتری با داشتن ارتباط خوب با آن‌هاست که به افزایش فروش شما کمک خواهد کرد.

نرم افزار CRM به تیم فروش کمک می‌کند تا تمامی مراحل فروش از مذاکرات اولیه تا خرید را مدیریت کنند. طوری که از اولین تماس مشتری تا مرحله آخر با مشتری همراه باشند و حس رضایت در او ایجاد کنند. امکاناتی از جمله ارسال ایمیل، پیامک، سیستم یادآوری و هشدار، برنامه‌های مدیریت تماس‌ها و جلسات از جمله مواردی هستند که در سیستم ارتباط با مشتری طراحی می‌شوند و برای حفظ ارتباط با مشتری بسیار کارآمد هستند.

طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری تصویر روشنی از تمامی مراحل مورد نیاز برای جذب و حفظ مشتری به شما می‌دهد. این کار باعث می‌شود ارتباط شما با هر مشتری مدیریت شود و از هیچ فرصتی برای فروش بهتر و بیشتر از دست نرود. از جمله امکانات اصلی نرم افزار CRM را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فرایند فروش الکترونیکی

منظور از فرایند فروش تمامی کارهای مربوط به تیم دخیل در فرایند فروش است. قرارهای کاری، لیست کارهای مهم، پیش‌فاکتورها و ... در پنل قابل دسترسی و تنظیم هستند و بدون کاغذبازی و اتلاف وقت می‌توان تمامی این کارها را به صورت اینترنتی از طریق پنل انجام داد. صدور فاکتور، پیگیری وضعیت پرداخت، گزارش عملکردها از جمله موارد قابل دسترسی در پورتابل طراحی شده است.

استراتژی بازاریابی و فروش

یکی از وظایف مدیر ارشد ارتباط با مشتری، تدوین استراتژی فروش است. چالشی که در این استراتژی وجود دارد، بررسی جزئیات و کسب آگاهی از نحوه اجرای استراتژی است. طراحی CRM به مدیر ارشد کمک می‌کند تا استراتژی فروش را تدوین کرده و به طور خودکار گزارشی از اجرا دریافت کند.

خدمات مشتریان

کیفیت خدمات ارائه‌شده ابتدای کار و خدمات پس‌از‌فروش، وجه تمایز شما با رقبا خواهد شد. نرم افزار CRM یک گزینه خوب برای ارائه خدمات در زمان مناسب است. چرا که تمامی خدمات، درخواست‌ها، مشکلات و کارهای انجام شده در پنل ذخیره می‌شوند. چنانچه این اطلاعات و درخواست‌ها خوب مدیریت و پیگیری شوند، نتیجه مطلوبی جهت افزایش فروش خواهید داشت.

سوالات متداول درباره طراحی CRM

 • ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از مشتریان و استفاده از آن‌ها در استراتژی‌های بازاریابی از جمله ایمیل مارکتینگ
 • دریافت بازخورد موثر از مشتری و استفاده از آن‌ها جهت بهبود نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت
 • افزایش رضایت مشتری و تبدیل شدن به مشتری ثابت، ارتقا وضعیت برند و ایجاد وفاداری به برند
 • مدیریت و نظارت صحیح بر عملکرد بخش‌ها و پرسنل از جمله تیم فروش، تیم پشتیبانی، تیم فنی
 • گزارش‌دهی منظم و ایجاد یکپارچگی بین بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش به‌واسطه اطلاعات کسب‌ شده از گزارش‌ها
 • افزایش فروش به‌واسطه حفظ ارتباط صحیح و درست با مشتری و رفع نیازهای وی در اولین فرصت

عدم نیازسنجی صحیح: هدف اصلی و نهایی در CRM مشتری است. یعنی باید یک پنل مشتری‌محور طراحی شود. اگر در طراحی نیازسنجی اولیه درست انجام نشود و طبق اصول و استاندارد پیش نروید، محکوم به شکست با پرداخت هزینه گزاف خواهید بود. به همین دلیل است که ما در ودیانا در اولین گام جلسه مشاوره با شما خواهیم داشت تا تمامی نیازها طبق اصول سازمانی شما برآورد شوند.

نگاه ابزاری به CRM: توجه داشته باشید به این نرم افزار باید به عنوان یک استراتژی نگاه کنید. استراتژی برای ارتقا ارتباط با مشتری و افزایش فروش. چنانچه نرم افزار را تهیه و کارهایی مانند راه‌اندازی و انجام تنظمیات و وارد کردن اطلاعات مشتری و پرسنل را انجام دهید ولی فرهنگ سازمانی خود را در راستای نظر و رفع نیاز مشتری سوق ندهید، پیاده‌سازی نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

پراکندگی اطلاعات: نظم و ساختاردهی به اطلاعات یکی از عوامل مهم در رسیدن به هر هدفی است. این موضوع اینجا هم صدق می‌کند. پراکندگی اطلاعات به هر دلیلی که باشد، باعث ایجاد حفره و خلا در تجارت شما خواهد شد. برای مثال بخشی از استراتژی بازاریابی شما روی ایمیل مارکتینگ تمرکز دارد ولی بخش اعظمی از مشتریان شما ایمیل وارد نکرده‌اند. این موضوع باعث از دست رفتن بخشی از فروش شما در جشنواره‌ها  و تخفیفاتی ست که با ایمیل اطلاع‌رسانی می‌شود.

تمامی کسب‌وکارهایی که به نوعی با مشتری خود مراوده دارند، از جمله شرکت‌های B2B و B2C با استفاده از این نرم افزار فرایند فروش، بازاریابی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش خود را به خوبی مدیریت و سازماندهی می‌کنند.
با طراحی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری تمامی فیچرها و بخش‌های مورد نظر را سفارشی‌سازی می‌کنید و از مزایای ارتباط با مشتری از جمله افزایش فروش بهره‌مند خواهید شد.

CRM مخفف Customer Relationship Management به معنای مدیریت ارتباط با مشتری و با هدف ارتباط با مشتری و پاسخ‌دهی به درخواست مشتری است.
این ارتباط باید به‌گونه‌ای مدیریت شود که جلب رضایت مشتری و تعامل کارامد را در پی داشته باشد. علاوه بر مشتری، ارتباط بین مدیر با پرسنل و بخش‌های مختلف مجموعه، مدیریت و آنالیز می‌شود تا بهترین عملکرد را برای کسب‌وکار خود رقم بزنید.
توجه داشته باشید CRM فقط یک ابزار نیست. بلکه یک راهکار برای سوداوری، بهبود درآمد، کاهش هزینه و افزایش وفاداری به برند شما است.

CRM به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. ارتباط صحیح به نوبه خود باعث ایجاد وفاداری و حفظ مشتری قدیمی و جذب مشتری جدید می‌شود.
از آنجا که وفاداری و کسب درآمد از مشتری هر دو مواردی هستند که بر درآمد شرکت تأثیر می‌گذارند، اهمیت ارتباط با مشتری دوچندان می‌شود. در واقع باید گفت CRM یک استراتژی مدیریتی است که منجر به افزایش سود برای یک کسب‌وکار می شود.

 • هنگام طراحی سایت CRM به سطح دانش و اطلاعات فنی مخاطب خود توجه داشته باشید و استفاده از نرم افزار CRM را برای مشتریان و کارمندان خود آسان کنید.
 • آموزش استفاده از CRM را به همه کارمندان ارائه دهید. اگر نیروی جدید استخدام کردید، اولین کاری که نیاز به انجام آن دارید، آموزش پنل نرم افزار است.
 • رفتار مشتری را در طول چرخه فروش دنبال کنید. گزارش‌گیری کنید و برنامه‌های بازاریابی و فروش خود را طبق گزارش‌ها و نتایج به‌دست آمده پیش ببرید.
 • از CRM به عنوان یک سیستم اتوماسیون فروش مستقل استفاده نکنید. این نرم افزار یک ابزار در راستای عملکردهای شما برای بهبود کیفیت است.
 • به یاد داشته باشید، نرم افزار همیشه جای پیشرفت دارد. بعد از چند ماه یا چند سال استفاده، نیازهای جدید خود را لیست کنید و از شرکت طراح نرم افزار CRM درخواست کنید تا موارد مورد نیاز را پیاده‌سازی کنند.
 • امکان استفاده از نرم افزار روی موبایل را هم در نظر داشته باشید. خیلی از بازاریاب‌ها و کارمندان در طول روز باید از شرکت خارج شوند تا بخشی از وظایف خود را انجام دهند. مطمئنا برای افزایش سرعت و کاهش اتلاف وقت بهتر است برای استفاده از نرم افزار با تلفن هوشمند خود اقدام کنند
 • داده ها را به‌روز نگه دارید. برای مثال اطلاعات آدرس و ایمیل مشتری که تغییر آدرس داده است یا ایمیل خود را اشتباه وارد کرده است به درد شما نمی‌خورد.

هیچ بیزنسی شبیه بیزنس دیگری نیست. بنابراین بهترین نرم افزار CRM پاسخگوی نیازهای منحصر‌به‌فرد بیزنس شما است. تیم فنی ودیانا نرم افزار را کاملا مطابق با کسب‌وکار شما سفارشی‌سازی می‌کنند و ماژول‌های مورد نیاز شما را طراحی و برنامه‌نویسی می‌کند.
نرم افزار CRM با ارائه خدمات عالی به مشتریان می‌تواند به شما در جذب و حفظ مشتری کمک کند. همانطور که اشاره کردیم هر بیزنسی با توجه به نوع فیلدکاری خود، باید نرم افزار اختصاصی خود را طراحی کند. به طور کلی استفاده از قابلیت‌های زیر به نمایندگان فروش و تیم پشتیبانی کمک می‌کند تا بهترین عملکرد را داشته باشند:
 • امکان ثبت تمام وقایع از جمله بازدیدها، سابقه خرید، فاکتورها و ... در پنل مشتری و امکان تعریف دسترسی‌ها برای دپارتمان‌های مختلف پشتیبانی و فروش و بازاریابی و ...
 • امکان تعریف شماره قرارداد منحصربه‌فرد برای هر مشتری
 • امکان تعریف فیلدهای مختلف از جمله آدرس، ایمیل، شماره تماس، اطلاعات قرارداد، اطلاعات سرویس مشتری
 • ارسال تأییدیه درخواست‌ها و پیام‌های مشتریان به صورت خودکار تا مشتری متوجه دیده‌شدن درخواست و پیگیری از سمت شما شود و حس بد نادیده گرفته‌شدن به او دست ندهد.
 • امکان استفاده از ایمیل و اسکریپت‌های تماس تا بتوان به راحتی به سوالات و درخواست‌های مشتری پاسخ داد.
به‌خاطر داشته باشید که این موارد تنها بخشی از آیتم‌هایی است که باید در CRM در نظر داشته باشید. طی جلسه با کارشناس فنی و آنالیز بیزنس شما، تمامی موارد موردنیاز شما لیست می‌شوند و مشاوره لازم جهت پیاده‌سازی و نحوه اجرا به شما داده خواهد شد.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ارتباط با ما

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

sale[at]vediana[dot]com

خیابان ستارخان، جنب پارک جوانه، ساختمان جوانه، طبقه 5

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.