طراحی سایت آگهی و نیازمندی

طراحی سایت آگهی

یکی از رایج‌ترین وب‌سایت‌هایی که امروزه طرافداران زیادی دارند، سایت‌های تبلیغاتی و آگهی هستند. از جمله سایت‌های نیازمندی پرطرفدار، می‌توان به سایت‌های دیوار و شیپور اشاره کرد که امکان درج آگهی در آن‌ها به صورت رایگان و غیر رایگان امکان‌پذیر است.
اکثر ما هنگام نیاز به یک محصول و یا خدمات به سراغ گوگل می‌رویم. اگر قصد خرید و فروش کالا داشته‌باشیم، وارد سایت دیوار یا شیپور می‌شویم. بنابراین سایت‌های نیازمندی مخاطبان زیادی از هر قشری دارند. این نکته خیلی مهمی است که در طراحی سایت آگهی و بخش‌های مختلف سایت باید به آن توجه داشته باشید.

درخواست مشاوره رایگان آموزش‌های ما را ببینید
پنل مدیریت اختصاصی

پنل مدیریت اختصاصی

تمامی سایت های آگهی طراحی شده توسط ودیانا دارای پنل مدیریت اختصاصی اند.
پشتیبانی همه روزه

پشتیبانی همه روزه

تیم پشتیبانی ودیانا از صفر تا صد طراحی وبسایت و استفاده از آن همراه شما است.
رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو در تمامی سایت های طراحی شده.
سرعت لود بالا

سرعت بالا

فروشگاه اینترنتی شما با کمک تکنیک‌های بکار رفته با سرعتی بالا برای کاربران لود می شود.
طراحی سایت آگهی اختصاصی

طراحی سایت درج آگهی به صورت اختصاصی

در مقابل طراحی سایت درج آگهی به صورت اختصاصی، طراحی سایت آگهی رایگان و یا ارزان قرار دارد. در این نوع طراحی شما یک قالب آماده سایت آگهی پولی یا رایگان تهیه می‌کنید و بعد از نصب و انجام کارهای اولیه اقدام به درج آگهی می‌کنید. ما این کار را رد یا تایید نمی‌کنیم. اما ارتقا یا سفارشی‌کردن قالب آماده نیازمند یک متخصص است. علاوه بر این ممکن است نصب اولیه قالب زمان زیادی نگیرد و در کمتر از 3 روز سایت درج آگهی شما بالا باشد، ولی پیدا کردن متخصص جهت ارتقا و سفارشی کردن و مدت زمانی که سفارشی‌سازی وقت می‌گیرد، مسملا کم نخواهد بود. اینکه آیا قالب تهیه شده، آپشن جدید مورد نظر شما را ساپورت می‌کند یا نه هم بخش مهم دیگری از موضوع است. از طرف دیگر بعد از گذشت چند سال و رشد کسب و کار شما، آیا همچنان این قالب آماده کسب و کار شما را پشتیبانی می‌کند؟
در طراحی سایت آگهی اختصاصی این مشکل را نخواهید داشت. ابتدای کار با توجه به برنامه‌نویسی 100-0 پنل زمان روتینی جهت پیاده‌سازی سایت صرف می‌شود. ولی در ادامه و بعد از تحویل کار فقط باید روی مدیریت کسب و کار و جذب مشتری تمرکز کنید. چنانچه نیاز به ارتقا هم داشتید، برنامه‌نویس در راستای فعالیت شما، ارتقا را انجام خواهد داد و لطمه‌ای به کار شما وارد نخواهد شد.
مهمترین وجه تمایز ما با دیگران در طراحی سایت تبلیغاتی این است که طراحی گرافیکی و امکانات سایت را کاملا به صورت اختصاصی برای شما انجام می‌دهیم.ما به شما در داشتن یک سایت آگهی و نیازمندی متفاوت کمک خواهیم کرد تا بتوانید در بازار اینترنت دیده شوید و کسب درآمد کنید.

طراحی گرافیکی

اولین مرحله طراحی سایت مارکت پلیس طراحی گرافیکی است، در این طرح جزئیات ظاهری سایت مشخص میشود.

کدنویسی فرانت اند

پس تایید طرح گرافیکی، طرح گرافیکی و ظاهر وبسایت شما توسط برنامه نویس فرانت اند برنامه نویسی میشوند.

برنامه نویسی بک اند

در این مرحله کدهای مربوط به لاجیک سایت و عملکرد مارکت پلیس توسط برنامه نویس سایت پیاده سازی میشوند
افزایش بازدید وب‌سایت آگهی و نیازمندی

افزایش بازدید وب‌سایت آگهی و نیازمندی

مطمئنا هدف شما از ساخت سایت تبلیغاتی، کسب درآمد است. این کسب درآمد ارتباط مستقیم با کاربر و درج آگهی توسط کاربر دارد. اگر بازدید سایت درج آگهی شما بالا باشد مسملا کاربران زیادی جذب خواهید کرد و در ادامه آگهی بیشتر و درآمد بالا نتیجه کار خواهد شد.
اما این بازدید و کاربر چطور باید به دست بیاید؟ بخشی از افزایش بازدید وبسایت آگهی و نیازمندی، وظیفه ما در ودیانا است.
مورد بسیار مهمی که در طراحی سایت آگهی باید رعایت شود، به کارگیری روش‌ها و ابزارهای جدید است که بتواند سایت را برای آگهی دهنده و بیننده، سایتی جذاب و جالب توجه کند. یکی از این اصول، بهینه‌بودن کدها است.
برنامه‌نویسی سایت آگهی از حساسیت بالایی برخوردار است. کدنویسی تمیز و بهینه به معنای افزایش سرعت سایت است. همانطور که می‌دانید، سرعت سایت یکی از اصول مهم در سئو سایت است. ارتقا سئو سایت به معنای حضور در نتایج صفحه اول گوگل و افزایش بازدید و کاربر و نهایتا افزایش تعداد آگهی‌ها در سایت آگهی و نیازمندی است.
بعد از کدنویسی موضوع مهم دیگر ساختار وب‌سایت تبلیغاتی است. وب‌سایت آگهی به فراخور نوع فیلد کاری شما نیازمند انواع مشاغل، محصولات و خدمات در دسته بندی‌های مختلف و تفکیک شده است تا کاربر به هنگام ورود به سایت به سادگی در کمترین زمان بتواند دسته مورد نظر خود را پیدا کند.
اگر در طراحی سایت تبلیغاتی شده، این نکات به خوبی رعایت شود، آگهی‌های درج شده در سایت شما افزایش یافته و در نتیجه باعث افزایش بازدید وبسایت آگهی و نیازمندی می‌شود.

طراحی سایت آگهی توسط تیم ودیانا

طراحی سایت آگهی و نیازمندی توسط تیم ودیانا

طراحی سایت نیازمندی و تبلیغاتی که ودیانا انجام می‌دهد کاملا بر اساس اصول و قوانین روز است.
تیم فنی ودیانا هنگام شروع طراحی سایت آگهی و در حین انجام طراحی نکاتی را در نظر می‌گیرد:
در طراحی وب‌سایت آگهی، طراحی زیبا و اختصاصی با گرافیک مناسب از اهداف اصلی تیم ودیانا است. این کار باعث می‌شود جذب کاربر در سایت شما راحت‌تر و سریع‌تر شود.
طراحی واکنشگرا سایت از جمله مواردیست که بسیار حائز اهمیت است زیرا افراد بازدیدکننده از دستگاه‌هایی با ابعاد مختلف برای ورود به سایت استفاده می‌کنند، بنابراین بسیار مهم است که وب سایت طراحی شده، بتواند در تمامی دستگاه‌ها به خوبی به نمایش در آید. مهم‌تر از همه موبایل است. حجم بالایی از کاربران با استفاده از موبایل وارد سایت شما می‌شوند.
بالا بودن سرعت سایت‎های نیازمندی حائز اهمیت است و تمامی صفحات باید به سرعت لود شوند.
ویژگی مهمی که باید در طراحی سایت‎ مورد توجه قرار گیرد، مورد امنیت آن‌ها است. به همین دلیل ودیانا وب سایت‌هایی را طراحی می‌کند که دارای امنیت بالا هستند و به هیچ عنوان هک نخواهند شد.
از جمله اقداماتی مهم دیگری که تیم ما از زمان شروع کار به آن توجه ویژه‌ای می‌کند، رعایت استانداردهای سئو است. با سئو سایت پس از اتمام کار طراحی، وب سایت راحت‌تر در موتورهای جستجو رتبه‌ بالا کسب می‌کند.

طراحی سایت آگهی مشابه دیوار

طراحی سایت آگهی مشابه دیوار

دیوار یکی از انواع سایت‌های درج آگهی و نیازمندی است که طرفداران زیادی دارد؛ زیرا که ثبت آگهی در آن به عنوان فروشنده و خریدار بسیار آسان است. تمامی امکانات موجود و هر آن چه را که برای شخصی سازی بیشتر وب سایت آگهی خود نیاز دارید، ودیانا به هنگام انجام طراحی وبسایت آگهی مشابه دیوار در سایت شما اعمال می‌کند.

در دیوار امکان درج آگهی به صورت رایگان و پولی وجود دارد؛ همچنین فیلترهایی برای دسته بندی خدمات، کالا، مناطق جغرافیایی و ... وجود دارد که علاوه بر آن که کاربری آسانی را ایجاد کرده است، بر محبوبیت بیشتر آن نیز افزوده است.

با طراحی سایت مشابه دیوار، می‌توانید کاربران خود را از مزایای زیر بهره مند کنید:

امکان قرار دادن تبلیغات هدفمند، امکان انجام خرید و فروش بدون واسطه، ثبت آگهی به صورت رایگان و یا با کارمزد کم، قابلیت نردبان فوری برای گرفتن بازدید بیشتر، دسترسی آسان، مدیریت حساب کاربری شخصی، جستجو پیشرفته، و ... . در صورتی که قصد دارید وب سایت آگهی شما امکانات بیشتر و منحصر به فردتری داشته باشد، می‌توانید با ودیانا درمورد توسعه آن‌ها مشورت کنید.

طراحی سایت مشابه شیپور

شیپور یک سایت پرطرفدار دیگر در زمینه درج آگهی و نیازمندی است که به دلیل هزینه‌های زیادی که برای تبلیغات خود صرف کرده است، توانسته بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود جذب کند و در فاصله رقابتی بسیار نزدیکی با دیوار قرار بگیرد.

در شیپور نیز امکان درج آگهی از محصولات و خدمات به همراه تصاویر و اطلاعات اضافی وجود دارد که هم به صورت رایگان و هم به صورت غیر رایگان می‌توانید این کار را انجام دهید. امکان جستجو و فیلتر کردن بر اساس منطقه، قیمت و ... از ویژگی‌های بارز این وبسایت است که به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن و به راحتی، آگهی مد نظر خود را بیابید.

طراحی سایت مشابه شیپور

مزایای طراحی سایت آگهی مشابه شیپور

با طراحی سایت آگهی مشابه شیپور، می‌توانید کاربران خود را از مزایا و قابلیت‌های زیر بهره مند کنید:

درج تبلیغات هدفمند به صورت رایگان و غیررایگان که خرید و فروش مستقیم بین آگهی دهنده و خریدار صورت گیرد، برقراری تماس بین خریدار و فروشنده، اعمال فیلترهای پیشرفته برای جستجو راحت‌تر و ... . برای قرار دادن امکاناتی فراتر در طراحی سایت مشابه شیپور می‌توانید برای کسب راهنمایی و مشاوره‌های بیشتر با ودیانا تماس بگیرید.

نکات مهم در طراحی وبسایت نیازمندی مشابه دیوار و طراحی سایت مشابه شیپور

اولین و مهم‌ترین نکته توجه به اصول روابط کاربری و استفاده صحیح از طراحی گرافیک است تا کاربر را به هنگام ورود به سایت شما جذب کند و در کمترین زمان ممکن و به سادگی پاسخگوی نیاز وی باشد.

نکته بعدی این است که ایجاد پروفایل کاربری می‌تواند نظم زیادی به سایت بدهد زیرا که کاربران می‌توانند از طریق پروفایل کاربری خود، فعالیت‌هایشان را به راحتی مدیریت کنند.

نکته مهم بعدی توجه به وجود پشتیبانی و امنیت کامل در سایت است تا مشکلات و پرسش‌های کاربران سریعاً پاسخ داده شود، اطلاعات آن‌ها حفظ شود و رضایت آن‌ها را افزایش دهد.

قابلیت نمایش وب سایت آگهی شما در تمامی دستگاه‌ها با سایزهای مختلف از جمله فاکتورهای مهم بعدی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید زیرا امروزه کاربران زیادی هستند که علاوه بر لپ تاپ، از گوشی و تبلت برای ورود به وب سایت‌ها استفاده می‌کنند. همچنین توجه به سرعت سایت بسیار حائز اهمیت است زیرا که بازدیدکنندگان سایت‌های آگهی بسیار زیاد هستند که انتخاب هاست مناسب می‌تواند در این زمینه کمک کننده باشد.

به عنوان آخرین نکته باید بگوییم که برای افزایش محبوبیت و جذب مخاطبان بیشتر، رعایت استانداردهای سئو در طراحی سایت آگهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ زیرا در صورتی که اصول سئو در سایت نیازمندی شما رعایت شده باشد، به سادگی در موتورهای جستجو رتبه خوبی را کسب خواهید کرد.

بنابراین برای ثبت سفارش طراحی سایت مشابه شیپور و طراحی سایت نیازمندی مشابه دیوار، حتماً نسبت به معتبر بودن شرکت و وجود تیم خبره در آن، توجه داشته باشید تا صفر تا صد کار به صورت هدفمند و طبق برنامه پیش برود و شما را سریعاً به خواسته نهایی و کسب درآمد از وب سایت برساند.

امکانات پیاده سازی شده در طراحی سایت آگهی و نیازمندی

در طراحی سایت آگهی، صفحات مختلفی با ویژگیهای متنوعی پیاده سازی میشوند که شامل موارد زیر میشود:

صفحات ثابت سایت‌های نیازمندی:

 • درباره ما
 • سوالات متداول
 • همکاری با ما
 • طریقه کار کردن با سایت
 • قوانین و مقرارت
 • راه ارتباطی مشتریان با شما
 • خبر نامه
 • صفحه مربوط به خرید که باید به سیستم بانک وصل شود

ویژگی‌های صفحات درج آگهی‎:

 • امکان نوشتن عنوان آگهی و قیمت
 • امکان درج آگهی به صورت دلخواه کاربر یعنی به صورت بنر و یا تبلیغات معمولی
 • امکان درج عکس، متن و ویدئو
 • تغییر رمز عبور
 • امکان ویرایش آگهی توسط صاحب آگهی
 • امکان انتخاب دسته‌بندی و زیر دسته برای هر آگهی
 • امکان ارتقا آگهی به آگهی ویژه و نمایش در صفحه اول سایت درج آگهی
 • امکان درج آدرس مناسب برای صفحه و همچنین امکان نوشتن خلاصه‌ای از کلیت تبلیغ. به دلیل این که کلیه طراحی‎های سایت ودیانا سئو بیس هستند، این مورد و دیگر نکات مربوط به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اولویت کار ما است.

صفحه آگهی در سایت های تبلیغاتی

 • قسمتی برای نمایش قیمت
 • وجود سیستم آمار دهی
 • وجود فراموشی رمز عبور
 • امکانی برای تمدید تبلیغ در پنل
 • قسمتی برای نمایش قیمت
 • امکان تغییر رمز
 • پنل افراد عضو باید امکانات خاصی داشته باشد و باید به طریقی طراحی شده باشد که کار با آن بسیار راحت باشد
 • امکان درج نظر و برقراری تبادل اطلاعات بین کاربران
 • بخشی برای مشخص کردن تعداد نظرات و تعداد لایک‌ها
 • وجود قسمتی در پنل برای معرفی شرکت آگهی دهنده
 • امکان نمایش فاکتورهای پرداخت شده توسط مشتریان به صورت جزیی و کلی و همچنین امکان فیلتر کردن اطلاعات
 • مطلع کردن شخص آگهی دهنده هنگامی که کاربر خریدی انجام داده است
 • پنلی کاربر پسند برای افراد عضو در سایت‎های آگهی

در مورد طراحی سایت آگهی و نیازمندی سوالی دارید؟

راه اندازی یک سایت آگهی شامل چندین مرحله است. اولین و مهم‌ترین قدم برای طراحی سایت نیاز سنجی مشتری است. در جلسه‌ای که بین مشتری و طراح سایت برگزار می‌شود، تمام نیازها و انتظارات مشتری مطرح و بررسی می‌شود. این جلسه می‌تواند حضوری یا غیر حضوری باشد. شناخت دقیق نیازها و درک همه جانبه انتظارات سبب می‌شود در نهایت سایت به بهترین شکل و در کمترین زمان آماده شود. در پایان نیازسنجی کاملا مشخص می‌شود که مشتری چه چیزی می‌خواهد. قدم بعدی انتخاب پلن توسط مشتری است. پلن انتخابی کاربر در مدت زمان آماده‌سازی سایت بسیار موثر است. به طور کلی مدت زمان طراحی سایت آگهی به مواردی مانند نوع کدنویسی، تهیه انواع محتوای متنی و تصویری و همچنین طراحی های مربوط به گرافیک سایت و ایجاد رابط کاربری بستگی دارد. طراحی سایت آگهی وردپرس توسط تیم ودیانا 20 روز و طراحی سایت اختصاصی 30 روز زمان نیاز دارد.

هزینه وب‌سایت تبلیغاتی با توجه به امکاناتی که شما درخواست می‌کنید، متفاوت است. پس از یک جلسه مشاوره، می‌توان قیمت دقیق سایت با ویژگی‌های درخواست شده از سوی شما را تعیین کرد.

خیر. همان طور که گفته شد تمامی طراحی‌های انجام شده توسط ما اختصاصی هستند و در ایجاد امکانات در سایت با هیچ محدودیتی رو به رو نیستیم. شما می‌توانید سایتی کاملا اختصاصی و خاص را به ودیانا سفارش دهید.

پاسخ به این سوال بله است. تیم ودیانا مشاورانی دارد که قادر هستند شما را در زمینه موفقیت در بازار یابی اینترنتی کمک کنند. همچنین ما می‌توانیم وب‌سایت شما را به کسب رتبه‌های بالاتر در موتورهای جستجو هدایت کنیم و سایت را برای کسب جایگاه در کلمات مختلف به خوبی سئو کنیم. رعایت اصول بازاریابی اینترنتی همراه با رعایت استانداردهای بهینه سازی سبب می‌شود که با کسب رتبه در موتورهای جستجو و با ورود کاربر به سایت، بتوانید کاربران دائمی برای خود بیابید و بازدید از سایت را به صورت چشمگیری بالا ببرید.

از نظر تیم ودیانا اتمام کار طراحی سایت، شروع یک تعهد است، تعهدی که در آن تا یک سال به طور رایگان مشتری را تنها نمی‌گذارد و کلیه خدمات پشتیبانی سایت را انجام می‌دهد. هر سایتی نیاز به نگهداری دارد و می‌توان گفت پشتیبانی به اندازه طراحی و حتی بیشتر اهمیت دارد. پشتیبانی هر سایت نیاز به مهارت خاص دارد و اگر توسط طراحان و کدنویسان آن سایت انجام شود بهتر است. پشتیبانی شامل موارد مختلفی است. سایت‌هایی که کاربران زیادی دارند به پشتیبانی بیشتری نیاز دارند. خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط تیم ودیانا پس از یک سال با پرداخت هزینه قابل تمدید است.

اگر نگران پرداخت هزینه سایت هستید تیم ودیانا برای رفاه حال مشتریان شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. پس از مشاوره، نیاز سنجی و توافق هزینه طراحی سایت، 50 درصد مبلغ را پرداخت می‌کنید و 50 درصد باقی‌مانده را در زمان تحویل پروژه پرداخت خواهید کرد

به احتمال زیاد شما به عنوان یک مشتری و شخصی که دانش برنامه نویسی ندارد اطلاعات زیادی در رابطه با زبان‌های برنامه نویسی ندارید، اما بدانید که سایت آگهی اختصاصی توسط تیم ودیانا با زبان برنامه نویسی Php و تحت فریمورک لاراول نوشته می‌شود. زبان Php یکی از زبان‌های محبوب برنامه نویسی در جهان است و فریمورک لاراول از جدیدترین فریمورک‌های این زبان است. یکی از مزایای این زبان برنامه نویسی قابلیت توسعه در آن است یعنی اگر سال‌های بعد نیاز به تغییر در سایت داشته باشید به راحتی انجام خواهد شد.

بله؛ یکی از تخصص‌های اصلی تیم ودیانا طراحی سایت با وردپرس است. قالب‌های زیادی توسط تیم ودیانا طراحی یا فارسی سازی شده‌اند که شما می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید، هرچند که کارشناسان ودیانا بهترین قالب‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند. استفاده از افزونه‌ها و موارد دیگر یکی از هیجان انگیزترین بخش‌های طراحی سایت با وردپرس است. از طرفی به دلیل تخصص تیم ودیانا در زبان برنامه نویسی Php قطعا ایجاد تغییرات در افزونه‌های وردپرس برای آنها کاری آسان است.

شما با اخذ مجوز به سایت خود اعتبار بیشتری می‌بخشید. تمامی وب سایت‌ها و سایت‌های درج آگهی با مراجعه به سامانه ساماندهی به آدرس اینترنتی samandehi.ir که تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارد، می‌توانند درخواست مجوز فعالیت فرهنگی دیجیتالی را ثبت کنند. پس از ثبت درخواست درصورت داشتن شرایط لوگوی دیجیتال(رسانه) را دریافت می‌کنید، این لوگو یک نماد دیجیتالی است.

برای اینکه بتوانید از سایت آگهی درآمد خوبی کسب کنید باید روی بازدیدکنندگان سایت متمرکز شوید و تعداد بازدیدکنندگان دائمی سایت را افزایش دهید. خوشبختانه این یکی از مواردی است که تیم ودیانا هنگام طراحی سایت تمام زیرساخت‌های آن از لحاظ سئو را رعایت می‌کند، یعنی شما یک قدم نسبت به رقبا جلوتر هستید اما بازهم باید با تولید محتوای به روز و جذاب تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهید. البته می‌توانید با تیم سئو ودیانا نیز مشاوره داشته باشید.

بله؛ تیم ودیانا در جلسه مشاوره قبل از طراحی سایت این تعهد را به شما می‌دهد که پس از تسویه حساب سورس کامل پروژه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت

بله؛ یکی دیگر از تخصص‌های تیم ودیانا مبحث سئو است. امروزه اگر در طراحی سایت، نکات و موارد مهم سئو رعایت نشود می‌توان گفت سایت هیچ ارزشی نخواهد داشت زیرا پس از مدتی به خوبی بارگذاری نخواهد شد یا دیر بارگذاری می‌شود. تیم ودیانا با آگاهی از همین موضوع با داشتن تیم کنترل کیفیت سئو از ابتدای کار تمامی موارد سئو را در سایت رعایت و کنترل می‌کند.

بله؛ آموزش نحوه‌ی کار با سایت یکی از موارد مهم است که ما از آن غافل نشده‌ایم، به همین منظور با تهیه یک فیلم آموزشی ویژه سایت شما در هر زمان و مکان در کنار شما خواهیم بود و در صورت هرگونه سوال یا ابهام می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

استفاده از قالب‌های آماده برای طراحی سایت سبب ایجاد مشکلاتی در توسعه، کدنویسی و... می‌شود، حتی اگر مشتری اصرار به استفاده از قالب آماده داشته باشد بازهم توصیه و انتخاب ودیانا طراحی و کدنویسی از ابتدا و توسط خود تیم است. تمام سایت های طراحی شده توسط ودیانا به صورت کاملا اختصاصی طراحی می‌شوند و کد نویسی سایت بعد از تاییدیه گرافیکی انجام می‌شود.

بله؛ به طور کلی اگر مشتری هم به این موضوع اشاره نکند قبلیت توسعه سایت یکی از مواردی است که ودیانا در تمام کارهای خود رعایت می‌کند، از طراحی پایگاه داده تا گرافیک و کدنویسی همگی به صورتی کدنویسی می‌شوند که قابلیت توسعه دارند.

خیر؛ مدیریت سایت نیاز به دانش ندارد و فیلم آموزشی در اختیار شماست و می‌توانید هر زمان که خواستید به فیلم رجوع کنید. از طرفی تیم پشتیبانی ودیانا نیز همراه شماست. پنل مدیریت سایت به صورت اختصاصی شده و فارسی به همراه آموزش کامل نحوه استفاده در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ارتباط با ما

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

sale[at]vediana[dot]com

خیابان ستارخان، جنب پارک جوانه، ساختمان جوانه، طبقه 5

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.