طراحی سایت آگهی و نیازمندی

طراحی سایت آگهی

یکی از رایج‌ترین وب‌سایت‌هایی که امروزه طرافداران زیادی دارند، سایت‌های تبلیغاتی و آگهی هستند. از جمله سایت‌های نیازمندی پرطرفدار، می‌توان به سایت‌های دیوار و شیپور اشاره کرد که امکان درج آگهی در آن‌ها به صورت رایگان و غیر رایگان امکان‌پذیر است.
اکثر ما هنگام نیاز به یک محصول و یا خدمات به سراغ گوگل می‌رویم. اگر قصد خرید و فروش کالا داشته‌باشیم، وارد سایت دیوار یا شیپور می‌شویم. بنابراین سایت‌های نیازمندی مخاطبان زیادی از هر قشری دارند. این نکته خیلی مهمی است که در طراحی سایت آگهی و بخش‌های مختلف سایت باید به آن توجه داشته باشید.

درخواست مشاوره آموزش‌های ما را ببینید
پنل مدیریت اختصاصی

پنل مدیریت اختصاصی

تمامی سایت های آگهی طراحی شده توسط ودیانا دارای پنل مدیریت اختصاصی اند.
پشتیبانی همه روزه

پشتیبانی همه روزه

تیم پشتیبانی ودیانا از صفر تا صد طراحی وبسایت و استفاده از آن همراه شما است.
رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو

رعایت استانداردهای سئو در تمامی سایت های طراحی شده.
سرعت لود بالا

سرعت بالا

فروشگاه اینترنتی شما با کمک تکنیک‌های بکار رفته با سرعتی بالا برای کاربران لود می شود.
طراحی سایت آگهی اختصاصی

طراحی سایت درج آگهی به صورت اختصاصی

در مقابل طراحی سایت درج آگهی به صورت اختصاصی، طراحی سایت آگهی رایگان و یا ارزان قرار دارد. در این نوع طراحی شما یک قالب آماده سایت آگهی پولی یا رایگان تهیه می‌کنید و بعد از نصب و انجام کارهای اولیه اقدام به درج آگهی می‌کنید. ما این کار را رد یا تایید نمی‌کنیم. اما ارتقا یا سفارشی‌کردن قالب آماده نیازمند یک متخصص است. علاوه بر این ممکن است نصب اولیه قالب زمان زیادی نگیرد و در کمتر از 3 روز سایت درج آگهی شما بالا باشد، ولی پیدا کردن متخصص جهت ارتقا و سفارشی کردن و مدت زمانی که سفارشی‌سازی وقت می‌گیرد، مسملا کم نخواهد بود. اینکه آیا قالب تهیه شده، آپشن جدید مورد نظر شما را ساپورت می‌کند یا نه هم بخش مهم دیگری از موضوع است. از طرف دیگر بعد از گذشت چند سال و رشد کسب و کار شما، آیا همچنان این قالب آماده کسب و کار شما را پشتیبانی می‌کند؟
در طراحی سایت آگهی اختصاصی این مشکل را نخواهید داشت. ابتدای کار با توجه به برنامه‌نویسی 100-0 پنل زمان روتینی جهت پیاده‌سازی سایت صرف می‌شود. ولی در ادامه و بعد از تحویل کار فقط باید روی مدیریت کسب و کار و جذب مشتری تمرکز کنید. چنانچه نیاز به ارتقا هم داشتید، برنامه‌نویس در راستای فعالیت شما، ارتقا را انجام خواهد داد و لطمه‌ای به کار شما وارد نخواهد شد.
مهمترین وجه تمایز ما با دیگران در طراحی سایت تبلیغاتی این است که طراحی گرافیکی و امکانات سایت را کاملا به صورت اختصاصی برای شما انجام می‌دهیم.ما به شما در داشتن یک سایت آگهی و نیازمندی متفاوت کمک خواهیم کرد تا بتوانید در بازار اینترنت دیده شوید و کسب درآمد کنید.

طراحی گرافیکی

اولین مرحله طراحی سایت مارکت پلیس طراحی گرافیکی است، در این طرح جزئیات ظاهری سایت مشخص میشود.

کدنویسی فرانت اند

پس تایید طرح گرافیکی، طرح گرافیکی و ظاهر وبسایت شما توسط برنامه نویس فرانت اند برنامه نویسی میشوند.

برنامه نویسی بک اند

در این مرحله کدهای مربوط به لاجیک سایت و عملکرد مارکت پلیس توسط برنامه نویس سایت پیاده سازی میشوند
افزایش بازدید وب‌سایت آگهی و نیازمندی

افزایش بازدید وب‌سایت آگهی و نیازمندی

مطمئنا هدف شما از ساخت سایت تبلیغاتی، کسب درآمد است. این کسب درآمد ارتباط مستقیم با کاربر و درج آگهی توسط کاربر دارد. اگر بازدید سایت درج آگهی شما بالا باشد مسملا کاربران زیادی جذب خواهید کرد و در ادامه آگهی بیشتر و درآمد بالا نتیجه کار خواهد شد.
اما این بازدید و کاربر چطور باید به دست بیاید؟ بخشی از افزایش بازدید وبسایت آگهی و نیازمندی، وظیفه ما در ودیانا است.
مورد بسیار مهمی که در طراحی سایت آگهی باید رعایت شود، به کارگیری روش‌ها و ابزارهای جدید است که بتواند سایت را برای آگهی دهنده و بیننده، سایتی جذاب و جالب توجه کند. یکی از این اصول، بهینه‌بودن کدها است.
برنامه‌نویسی سایت آگهی از حساسیت بالایی برخوردار است. کدنویسی تمیز و بهینه به معنای افزایش سرعت سایت است. همانطور که می‌دانید، سرعت سایت یکی از اصول مهم در سئو سایت است. ارتقا سئو سایت به معنای حضور در نتایج صفحه اول گوگل و افزایش بازدید و کاربر و نهایتا افزایش تعداد آگهی‌ها در سایت آگهی و نیازمندی است.
بعد از کدنویسی موضوع مهم دیگر ساختار وب‌سایت تبلیغاتی است. وب‌سایت آگهی به فراخور نوع فیلد کاری شما نیازمند انواع مشاغل، محصولات و خدمات در دسته بندی‌های مختلف و تفکیک شده است تا کاربر به هنگام ورود به سایت به سادگی در کمترین زمان بتواند دسته مورد نظر خود را پیدا کند.
اگر در طراحی سایت تبلیغاتی شده، این نکات به خوبی رعایت شود، آگهی‌های درج شده در سایت شما افزایش یافته و در نتیجه باعث افزایش بازدید وبسایت آگهی و نیازمندی می‌شود.

طراحی سایت آگهی توسط تیم ودیانا

طراحی سایت آگهی و نیازمندی توسط تیم ودیانا

طراحی سایت نیازمندی و تبلیغاتی که ودیانا انجام می‌دهد کاملا بر اساس اصول و قوانین روز است.
تیم فنی ودیانا هنگام شروع طراحی سایت آگهی و در حین انجام طراحی نکاتی را در نظر می‌گیرد:
در طراحی وب‌سایت آگهی، طراحی زیبا و اختصاصی با گرافیک مناسب از اهداف اصلی تیم ودیانا است. این کار باعث می‌شود جذب کاربر در سایت شما راحت‌تر و سریع‌تر شود.
طراحی واکنشگرا سایت از جمله مواردیست که بسیار حائز اهمیت است زیرا افراد بازدیدکننده از دستگاه‌هایی با ابعاد مختلف برای ورود به سایت استفاده می‌کنند، بنابراین بسیار مهم است که وب سایت طراحی شده، بتواند در تمامی دستگاه‌ها به خوبی به نمایش در آید. مهم‌تر از همه موبایل است. حجم بالایی از کاربران با استفاده از موبایل وارد سایت شما می‌شوند.
بالا بودن سرعت سایت‎های نیازمندی حائز اهمیت است و تمامی صفحات باید به سرعت لود شوند.
ویژگی مهمی که باید در طراحی سایت‎ مورد توجه قرار گیرد، مورد امنیت آن‌ها است. به همین دلیل ودیانا وب سایت‌هایی را طراحی می‌کند که دارای امنیت بالا هستند و به هیچ عنوان هک نخواهند شد.
از جمله اقداماتی مهم دیگری که تیم ما از زمان شروع کار به آن توجه ویژه‌ای می‌کند، رعایت استانداردهای سئو است. با سئو سایت پس از اتمام کار طراحی، وب سایت راحت‌تر در موتورهای جستجو رتبه‌ بالا کسب می‌کند.

امکانات پیاده سازی شده در طراحی سایت آگهی و نیازمندی

در طراحی سایت آگهی، صفحات مختلفی با ویژگیهای متنوعی پیاده سازی میشوند که شامل موارد زیر میشود:

صفحات ثابت سایت‌های نیازمندی:

 • درباره ما
 • سوالات متداول
 • همکاری با ما
 • طریقه کار کردن با سایت
 • قوانین و مقرارت
 • راه ارتباطی مشتریان با شما
 • خبر نامه
 • صفحه مربوط به خرید که باید به سیستم بانک وصل شود

ویژگی‌های صفحات درج آگهی‎:

 • امکان نوشتن عنوان آگهی و قیمت
 • امکان درج آگهی به صورت دلخواه کاربر یعنی به صورت بنر و یا تبلیغات معمولی
 • امکان درج عکس، متن و ویدئو
 • تغییر رمز عبور
 • امکان ویرایش آگهی توسط صاحب آگهی
 • امکان انتخاب دسته‌بندی و زیر دسته برای هر آگهی
 • امکان ارتقا آگهی به آگهی ویژه و نمایش در صفحه اول سایت درج آگهی
 • امکان درج آدرس مناسب برای صفحه و همچنین امکان نوشتن خلاصه‌ای از کلیت تبلیغ. به دلیل این که کلیه طراحی‎های سایت ودیانا سئو بیس هستند، این مورد و دیگر نکات مربوط به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اولویت کار ما است.

صفحه آگهی در سایت های تبلیغاتی

 • قسمتی برای نمایش قیمت
 • وجود سیستم آمار دهی
 • وجود فراموشی رمز عبور
 • امکانی برای تمدید تبلیغ در پنل
 • قسمتی برای نمایش قیمت
 • امکان تغییر رمز
 • پنل افراد عضو باید امکانات خاصی داشته باشد و باید به طریقی طراحی شده باشد که کار با آن بسیار راحت باشد
 • امکان درج نظر و برقراری تبادل اطلاعات بین کاربران
 • بخشی برای مشخص کردن تعداد نظرات و تعداد لایک‌ها
 • وجود قسمتی در پنل برای معرفی شرکت آگهی دهنده
 • امکان نمایش فاکتورهای پرداخت شده توسط مشتریان به صورت جزیی و کلی و همچنین امکان فیلتر کردن اطلاعات
 • مطلع کردن شخص آگهی دهنده هنگامی که کاربر خریدی انجام داده است
 • پنلی کاربر پسند برای افراد عضو در سایت‎های آگهی

در مورد طراحی سایت آگهی و نیازمندی سوالی دارید؟

طراحی وب‌سایت‌های آگهی شرکت ودیانا به دلیل این که کاملا اختصاصی هستند ممکن است در مقایسه با دیگران، کمی بیشتر زمان ببرد و معمولا بین 30 تا 40 روز به شما تحویل داده خواهد شد.

هزینه وب‌سایت تبلیغاتی با توجه به امکاناتی که شما درخواست می‌کنید، متفاوت است. پس از یک جلسه مشاوره، می‌توان قیمت دقیق سایت با ویژگی‌های درخواست شده از سوی شما را تعیین کرد.

خیر. همان طور که گفته شد تمامی طراحی‌های انجام شده توسط ما اختصاصی هستند و در ایجاد امکانات در سایت با هیچ محدودیتی رو به رو نیستیم. شما می‌توانید سایتی کاملا اختصاصی و خاص را به ودیانا سفارش دهید.

پاسخ به این سوال بله است. تیم ودیانا مشاورانی دارد که قادر هستند شما را در زمینه موفقیت در بازار یابی اینترنتی کمک کنند. همچنین ما می‌توانیم وب‌سایت شما را به کسب رتبه‌های بالاتر در موتورهای جستجو هدایت کنیم و سایت را برای کسب جایگاه در کلمات مختلف به خوبی سئو کنیم. رعایت اصول بازاریابی اینترنتی همراه با رعایت استانداردهای بهینه سازی سبب می‌شود که با کسب رتبه در موتورهای جستجو و با ورود کاربر به سایت، بتوانید کاربران دائمی برای خود بیابید و بازدید از سایت را به صورت چشمگیری بالا ببرید.

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما