طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار
لوگو ودیانا
تیم تحریریه ودیانا
7 ماه پیش
زمان مطالعه: 3 دقیقه

وب‌سایت دیوار که به‌صورت اپلیکیشن موبایل نیز در دسترس است یک سایت درج آگهی و نیازمندی است که مدت‌هاست در ایران مورد استقبال کاربران قرارگرفته است. و بسیاری از افراد تصمیم به طراحی سایت مشابه دیوار به‌صورت اختصاصی دارند.

دلیل موفقیت دیوار

دلیل موفقیت سایت دیوار این است که درج آگهی در آن برخلاف دیگر سایت‌ها رایگان است و کاربر می‌تواند به‌راحتی و بدون صرف هزینه به درج آگهی در آن پرداخته و به معرفی کالا و یا خدمات خود بپردازد.
سایت دیوار با داشتن انواع فیلترهای دسته‌بندی خدمات و کالا و نیز دسته‌بندی مناطق جغرافیایی مختلف، به کاربر امکان دسترسی آسان و سریع و بدون هزینه به خدمات یا کالای موردنظرش در منطقه موردنظرش را می‌دهد.

ایده طراحی سایت دیوار

طراحی سایت دیوار یک الگوبرداری از سایت‌های مشابه در کشور آمریکا می‌باشد که با الگو گیری از آنان و بومی‌سازی آن در کشور توانسته در مدت چند سال به موفقیت شایانی دست یابد.

روش کار آسان و کاربردی

ثبت آگهی در دیوار چه به‌عنوان فروشنده و چه به‌عنوان خریدار بسیار آسان است، به این صورت که شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت دیوار و یا نصب اپلیکیشن آن در تلفن همراه خود، در بخش آگهی‌ها با مشخص نمودن نوع دسته‌بندی موردنظرتان و یا نوع خدمات موردنظرتان و مراجعه به همان بخش موردنظر کالا یا خدمات موردنظرتان را به‌راحتی پیدا نموده و همین رویه برای خریدار یا خواستار خدمات موردنظر هم به همین صورت در دسترس می‌باشد.

درآمد طراحی سایت دیوار از کجا حاصل می‌گردد؟

مهم‌ترین بخش در این مورد قسمت درآمدزایی آن است؛ سایت دیوار همانند دیگر سایت‌ها، آگهی‌های ویژه، ستاره‌دار، طلایی، نقره‌ای، توان دار و ... ندارد و ترتیب نمایش آگهی‌های رایگان و غیر رایگان در آن یکسان است. این امکانات در طراحی سایت آگهی رعایت شده اند. حال سؤال این است که درآمد این سایت چگونه تأمین می‌گردد؟ برای درآمدزایی در سایت دیوار چند روش دارد که هر روش قیمت مختص به خود را دارا می‌باشد که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم تا با طراحی سایت دیوار به درآمدزایی برسید.
روش نردبان؛ در این روش پس از درج آگهی‌های جدید پس از شما و رفتن آگهی شما به اولویت های بعدی، شما می‌توانید با پرداخت هزینه موردنظر دوباره آگهی خود را به بالا و صدر جدول برگردانید. شاید شما با خود بگویید چرا پرداخت هزینه؟ می‌توانم با حذف آگهی و درج مجدد آن دوباره آگهی خود را به صدر جدول بازگردانم. امّا دیوار برای این مورد راهکار در نظر گرفته است، بدین ترتیب که آگهی شما پس از حذف از سوی شما از آرشیو سایت حذف نمی‌گردد و در صورت درج مجدد آگهی در کمتر از 24 ساعت از این کار شما ممانعت به عمل می‌آید. برای تشخیص آگهی حذف شده و آگهی درج‌شده جدید نیز فاکتورهای مختلفی مدنظر قرار می‌گیرد که می‌تواند شامل شماره تلفن ثبت‌شده در آگهی یا آدرس ایمیل یا موارد دیگر باشد.

روش فوری؛ در این روش آگهی شما به مدت 3 روز بر چسبی با عنوان فوری خواهد خورد که با ظاهری متفاوت در آگهی‌ها نمایش داده می‌شود که باعث جلب‌توجه بیشتری می‌گردد.

ترکیب فوری و نردبان؛ این روش ترکیب روش نردبان و فوری می‌باشد.

روش تمدید؛ این روش به مدت‌زمان نمایش آگهی اشاره دارد که همان‌طور که میدانید در سایت دیوار 1 ماه است. شما می‌توانید با پرداخت هزینهٔ تمدید، آگهی خود را 1 ماه دیگر تمدید نمایید. زماینکه شما بخواهید آگهی‌تان را حذف نموده و دوباره درج نمایید، شانس تماس از موتورهای جستجو را نیز از دست می‌دهید و باید دوباره مدت‌زمانی را صرف انتظار برای پیدا کردن مجدد موتورهای جستجو برای آگهی‌تان نمایید. درحالی‌که در صورت تمدید شانس تماس از موتورهای جستجو نیز همواره برای شما فراهم است.

تمدید و نردبان؛ در این روش نیز شما می‌توانید از دو روش تمدید و نردبان به‌صورت همزمان استفاده نمایید.
ثبت لینک وب‌سایت؛ در این روش آگهی‌هایی که خواهان فعال کردن قسمت لینک آن هستند می‌توانند یک بار با پرداخت هزینه آن، این قسمت را فعال نمایند، در این صورت در آگهی آنان لینک مربوط به وب‌سایتشان نیز نمایش داده می‌شود.

حال با تمام این توضیحات در مورد دیوار، دوستانی که علاقه‌مند به راه‌اندازی و طراحی وبسایت دیوار یا اپلیکیشن همانند دیوار و همراه با مزایای بهتر و جدیدتر و به‌روز هستند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ودیانا و یا تماس با مشاورین متخصص گروه ودیانا در این مورد اقدام نمایند.


موضوع: طراحی وبسایت

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

ارسال دیدگاه

لوگو ودیانا

تیم تحریریه ودیانا

تیم تحریریه ودیانا، متشکل از جمعی از محتوا نویسان وب است، ما تلاش خود را میکنیم تا مقالاتی برای افزایش دانش شما درباره وب تولید کنیم.


شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید


بدون دیدگاه

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

933-318-9053
sale[at]vediana[dot]com

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.