طراحی سایت وکلا و حقوقی

طراحی سایت وکلا
لوگو ودیانا
تیم تحریریه ودیانا
2 سال پیش
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اکنون دستاورد های فناوری و ارتباطی و اطلاعاتی همه جانبه زندگی اجتماعی و فردی همه را تحت تاثیر خود قرار داده است، و فضاهای اطلاعاتی را دگرگون ساخته است.

طراحی سایت و اینترنت از ابزار جدیدی که در اختیار ما قرار داده اند و میتواند باعث از بین رفتن دغدغه ها و مشکلات افراد و آگاهی بخشی به آنها باشد.

طراحی وب سایت وکلا میتواند اعتبار کار و حرفه شما را افزایش دهد و با استفاده از آن به راحتی میتواند تبلیغ حرفه وپیشه خود را انجام دهید.

چرا وکلا نیاز به سایت دارند؟

اگر وکیلی بخواهد در رسانه ها مانند مجلات یا تلوزیون یا بیلورد ها تبلیغ کند هزینه زیادی را باید بپردازد و این همیشگی نیست. ولی با طراحی سایت حقوقی و وکالتی ارزانتر و راحتر میتواند مدارک و گواهینامه ها و رزومه خود را تبلیغ کند و افراد بیشتری از خدمات او آگاه شوند.

با داشتن یک سایت میتوانند به راحتی مشخصات و آدرس و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.

با داشتن وبسایتی با کارآیی عالی میتوانید مدیریت جامعی داشته باشید وبا قرار دادن مقالات و اخبار و مطالب مرطبت حقوقی به تمام پرسش ها و سوالات پاسخ دهید و اگر نیاز به مدرکی از سوی موکل خود باشند پنل کاربری طراحی شده است که از طریق آن موکل میتواند مدارک مورد نیاز را برای وکیل خود ارسال کند و وکیل هم با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود تصاویر و مدارک را به راحتی آپلود کنند.

با داشتن یک وب سایت به صورت غیر حضوری میتوانید به تمامی پرسش ها و سوالات موکلین پاسخ بدهید.
حتی مراجعان شما میتوانند از طریق سیستم نوبت دهی اینترنتی که در وب سایت وکلا تعبیه شده وقت ملاقات حضوری بگیرند.

تاثیر طراحی وب سایت وکلا بر کاربران و مشتریان

اینکار میتواند تاثیر قوی به جلب اعتماد مشتری های شما داشته باشد، وب سایت وکلا همانند دفتر دوم شما باشد که هر لحظه وهر زمان میتواند پاسخگوی دنبال کنندگان شما باشد.

اگر طراحی وب سایت حقوقی وکلا از طراحی و ظاهری مناسب و جذاب برخوردار باشد و همچنین اصول و قواعد سئو و بهینه سازی وبسایت در آن رعایت شده باشد. میتواند در موتورهای جستجو رتبه خوبی را کسب کند مثلا هر کسی درگوگل دنبال مطلبی باشد سایت شما جزء سایت های پیشنهادی نمایش داده شود.

امکانات سایت حقوقی

  • قرار دادن بخش پرداخت آنلاین که کاربران به راحتی میتوانند عملیات خود را انجام دهند
  • سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده ها
  • صرفه جویی در وقت و هزینه ها و کاهش مراحل کار
  • با طراحی سایت حقوقی کارآموزان و دانشجویان رشته حقوق میتوانند فرم مخصوص راپر کرده و وکلا با مطالعه آن میتوانند فرد مورد نیاز خود را خیلی راحت تر از گذشته جذب کنند.
  • در صورت نیاز میتوانید، در وبسایت حقوقی خود ،آزمونهای حقوقی قرار را قرار دهید.
  • اگر سایت شما در موتورهای جست وجو در جایگاه مناسبی قرارداشته باشد شما میتوانید با آن کسب در آمد کنید و با قرار دادن تبلیغات دیگر وکلا و غیره درآمد مضاعف کسب کنید.
  • در این سایت ها، سیستم ارائه گزارش از طریق پیام کوتاه به موکلین طراحی شده است.

برای دریافت مشاوره و سفارش سایت از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.موضوع: طراحی وبسایت

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

ارسال دیدگاه

لوگو ودیانا

تیم تحریریه ودیانا

تیم تحریریه ودیانا، متشکل از جمعی از محتوا نویسان وب است، ما تلاش خود را میکنیم تا مقالاتی برای افزایش دانش شما درباره وب تولید کنیم.


شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید


بدون دیدگاه

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
021-28429275

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.