طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران
لوگو ودیانا
تیم تحریریه ودیانا
7 ماه پیش
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در گذشته رستوران داران برای تبلیغ کار خود اقدام به پخش کاتالوگ و تراکت به در خانه ها یا مغازه ها و عابرین می کردند، در این تراکت ها فقط اسم غذاهای رستوران با اسم و آدرس رستوران و قیمت خوراک ها بود، ولی استفاده کنندگان امکان دیدن عکس غذا و کیفیت خوراک ها و محیط رستوران و یا امکان مقایسه با رستورانهای دیگر را نداشتند.
ولی امروزه با گسترش اینترنت و تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی، مردم دنبال راحت ترین راه برای خرید و استفاده هستند. رستوران داران عزیز نیز نباید از این امکان بی بهره باشند. آنها با طراحی یک وب سایت رستوران مخصوص به خود میتوانند کسب و کار خود را بهتر تبلیغ کنند.

مزایای داشتن وب سایت رستوران

با داشتن وب سایت، رستوران داران میتوانند به صورت اصولی و دقیق در گالری خود غذاهای جدید خود را با عکس و مشخصات معرفی کنند و منوی خود را به مشتریان معرفی نمایند و نیز آدرس شعبه های رستوران را ثبت کنند.
وب سایت آنها میتواند محلی باشد که در آن میتوانند پیشنهادهای غذایی خود را قرار دهند و در آنجا نظرات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود را نیز دریافت کنند.
یکی از راه های جذب مشتری بیشتر امکان مقایسه کیفیت غذاها با رستوران های دیگر در فضای مجازی با سایر کاربران میباشد.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت شرکتی

در وب سایت رستورانی، میتوانید بن ها و تخفیفات رستوران خود را قراردهید و مشتریان به راحتی میتوانند به آن دسترسی داشته باشند.
بزرگترین اتفاقِ داشتنِ وب سایت این است که مشتریان به راحتی و بدون مراجعه به رستوران میتوانند با یکی از شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرند و غذای خود را سفارش دهند و در محل مورد نظر سفارش خود را تخویل بگیرند و دردسر اینکه از خانه یا محل کار خود خارج بشوند را ندارند و در کمال راحتی و آسودگی و بدون اتلاف وقت و هزینه به مقصود خود برسند.
یکی دیگر از مزایای داشتن وب سایت این است که میتوانند بعد از سفارش آنلاین، وجه آن نیز بدون هیچ زحمتی به صورت اینترنتی پرداخت کنند و احتیاج به داشتن پول نقد همراه خود ندارند.
مزیت بعدی آن این است که اسم و مشخصات و آدرس و نقشه و شماره تماس دقیق تمامی شعبات خود را ثبت می کنند و مشتریان به راحتی میتوانند در نقشه آنها را پیدا کنند و بدون هیچ مشکلی به نزدیکترین شعبه مورد نظر بروند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت مارکت پلیس

از دیگر مزایای داشتن وب سایت این است که قابلیت رزرو برای کاربران فراهم میشود، و دیگر اینکه در وب سایت کاربران امکان مشاهده افتخارات و لوح ها و گواهینامه های رستوران را دارند.
همچنین رستوران داران عزیز میتوانند با معرفی اکانت های شبکه های اجتماعی خود در وب سایت، تبلیغ خود را گسترش بیشتری داده و نیز با فعال بودن در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک به معرفی بهتر منوی غذاها و محیط رستوران خود از این طریق نیز بپردازند.
بدین ترتیب شما به بهترین نحو ممکن میتوانید از تمامی پتانسیل موجود در این بستر بی پایان استفاده نموده و با تبلیغ کسب وکار خود به کار و ردآمد خود رونق دهید.
همچنین میتوانید اپلیکیشن مخصوص خود را نیز داشته باشید که با وجود گستردگی استفاده از تلفن های همراه هوشمند گزینۀ بسیار هوشمندانه ای میتواند باشد.
در طراحی یک وب سایت عالیِ رستورانی، پشتیبانی قوی و فعالی از آنها و در صورت داشتن اپلیکیش، از اپلیکیشن مخصوص آنها نیز به عمل می آید.


موضوع: طراحی وبسایت

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

ارسال دیدگاه

لوگو ودیانا

تیم تحریریه ودیانا

تیم تحریریه ودیانا، متشکل از جمعی از محتوا نویسان وب است، ما تلاش خود را میکنیم تا مقالاتی برای افزایش دانش شما درباره وب تولید کنیم.


شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاه شما

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید


بدون دیدگاه

آیا هنوز سوالی دارید؟

تماس با ما
لوگوی ودیانا

طراحی، توسعه و رشد کسب‌وکار

ایمیل و تلفن تماس واحد فروش:

933-318-9053
sale[at]vediana[dot]com

تمامی حقوق برای ودیانا محفوظ است.